Zestaw rrekreacyjny Leśna Polana na plac zabaw. Producent Comes

Leśny, tematyczny plac zabaw w Radomiu

Z przyjemnością prezentujemy nowy, tematyczny plac zabaw, który wybudowaliśmy w Radomiu. Jest on utrzymany w stylistyce naszej serii Leśna Polana. Urzadzenia nawiązują do leśnych zwierząt i natury. Chcemy oddać ten klimat poprzez odpowiednią, spójną kolorystykę oraz tematyczne grawerki. Z pewnością taki plac zabaw pobudza wyobraźnię i zachęca do zabawy. Poza serią Leśna polaca mamy także w ofercie Dziki Zachód, Wodny Świat i Orbitę Kosmiczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

System modułowy Comes 2

LEśna polana, zestaw rekreacyjny, plac zabaw.
Zestaw rekreacyjny nr kat. 06.59.11

Trzywieżowy zestaw rekreacyjny złożyliśmy z elementów Systemu Modułowego Comes 2, który jest dedykowany najmłodszym (do 12 roku życia). W tym systemie mamy wiele atrakcyjnych elementów przeznaczonych dla mniejszych dzieci. Warto dodać, że cały system ma stosunkowo niskie WSU (czyli wysokość swobodnego upadku), dzięki czemu jest bezpieczniejszy dla najmłodszych. Nie znaczy to jednak, że z tego zestawu mogą korzystać tylko maluchy! Z całą pewnością dostarczy on także dobrej zabawy starszym dzieciom.

Urządzenia w motywie Leśnej Polany

Poza zestawem, zainstalowaliśmy jeszcze dwie huśtawki sprężynowe 3D: Sowę i Wiewiórkę. Sprężynówki są to urzadzenia bardzo chętnie wybierane przez dzieci i stanowią nieodłączny element placów zabaw. Grawerki urządzeń nawiązują do motywu placu zabaw, czyli Leśnej Polany. Budując tematyczny plac zabaw liczą się detale i spójność koncepcji, dlatego ważne, żeby urzadzenia posiadały nawiązania do motywu przedowniego. Naszym zdaniem takie połączenie tworzy atrakcyjną całość, która cieszy oko starszych i zachęca do zabawy młodszych.

Na placu znalazła się jeszcze huśtawka Kasia 2, karuzela, ławki i kosz. Całość ogrodziliśmy płotkiem, który chroni przed niebezpiecznym wybiegnięciem z terenu placu zabaw. Nawierzchnia na placu zabaw jest zgodna z normą bezpieczeństwa. To znaczy, że jest zgodna z WSU urządzeń. W przypadku tego placu zabaw jest to piasek o głębokości 40 cm. Tłumi upadki i zapewnia dobrą przyczepność, a tym samym gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Plac zabaw na lata

Wszystkie nasze urządzenia są wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Najczęściej korzystamy z atestowanej stali i płyt HDPE. Stal zabezpieczamy w procesie malowania proszkowego, po uprzednim piaskowaniu, odtłuszczaniu, fosforanowaniu żelazowym i nałożeniem podkładu cynkowego. Stosujemy farby najwyższej jakości, odporne na uderzenia mechaniczne i promieniowanie UV.


Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej realizacji. Jeśli chciałabyś/chciałbyś taki plac zabaw zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Warto też śledzić na na Facebooku.


⬇️ Zlokalizuj plac zabaw na mapie ⬇️

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie