Sensoryczny, elektroniczny panel muzyczny pianiono. Plac zabaw w Skarżysku-Kamiennej.

Sensoryczne panele muzyczne – nowość na placu zabaw w Skarżysku-Kamiennej

W listopadzie 2019 roku uczestniczyliśmy w mięnarodzowych targach urządzeń na place zabaw FSB w Koloni (Niemcy), gdzie nawiązaliśmy współpracę z firmą produkującą sensoryczne panele muzyczne. W tym roku wprowadziliśmy wybrane przez nas panele do naszej oferty. Cieszymy się, że cieszą się państwa zainteresowaniem.

Prezentujemy realizację placu zabaw przy Przedszkolu nr 4 w Skarżysku-Kamiennej, gdzie zainstalowalismy sensoryczne pianino zasilane przez prądnicę. Wystarczy pokręcić kilka razy, aby naładowa akumulator i móc zacząć grać. Gwarantujemy, że dźwięk jest przyjemny i czysty. Pianino jest zainstalowane jako wypełnienie boczne na ścianie zestawu rekreacyjnego. Sensoryczne panele muzyczne to u nas nowość i z entuzjamem reagujemy na zainteresowanie jakie wzbudzają. Oferujemy także inne grające urzadzenia, są to: gitara, syntezator, perkusja i samochód. W naszej ofercie wprowadzamy także klasyczne instrumenty, nie wymagające prądu: Cymbałki i Cymbałki Max.

Zestaw złożylismy z elementów naszego Systemu Modułowego 2, któr dedykujemy najmłodszym (do 12 roku życia). Na podesty prowadzą trapy i drabinki. Z koleji na dół można zjechać ześlizgiem. Zestaw jest utrzymany w kolorowej, barwnej stylistyce, która przełamuje szarość i nudę. Żywe kolory przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy.Jeśli chciałabyś/chciałbyś taki plac zabaw zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej realizacji.
Warto śledzić nas na Facebooku.


⬇️ Zlokalizuj plac zabaw na mapie ⬇️

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie