Plac zabaw w Wyszkowie - bocianie gniazdo.

Kolejny plac zabaw w Wyszkowie

Mamy przyjemność pochwalić się, że ostatnio powstał kolejny plac zabaw w Wyszkowie zrealizowany przez naszą firmę. Na placu znajdowało się wcześniej kilka naszych urządzeń. W tym roku dołożylismy następne.

Nowe urządzenia to bezpieczny trzywieżowy zestaw zabawowy, linarium Dwie Sieci, huśtawka Piotr Bocianie Gniazdo, oraz mały zestaw dwuwieżowy wyposażony w zjeźdżalnię oraz cymbałki. Wcześniej na placu znadowały się nasze urządzenia: huśtawka wagowa Motyl, Młynek, karuzela krzyżowa Jaś, mostek łańcuchowy, huśtawka Kasia 2, i klasyczna karuzela Trzmiel. Pod większością urządzeń wykonano bezpieczną nawierzchnię piaskową o głębokości 40 cm. Z koli nad piaskownicą powstało zadaszenie chroniące przed upalnym słońcem lub deszczem.

Warto dodać, że obok placu zabaw znajduje się także zrealizowana przez nas wcześniej siłownia plenerowa. W tym roku zamontowaliśmy dodatkowo urzadzenia do ćwiczenia street workoutu. Są to grupy drążków pozwalających na wykonywanie przeróżnych ćwiczeń z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała.

Cieszymy się z tego terenu rekreacyjnego, tym bardziej, że stanowi dobry przykład wszechstronnego miejsca do spędzania wolnego czasu. Co więcej jest dostosowane do potrzeb różnych grup odbiorców. Zarówno dzieci i rodzin, osób nastawionych na aktywność fizyczną, jak i seniorów. Z przyjemnością prezentujemy zdjęcia z tego terenu. Mamy nadzieję, że plac zabaw w Wyszkowie będzie miejscem związanym z wieloma dobrymi wspomnieniami oraz dobrze spędzonym czasem.

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie