Comes. Plac zabaw w Sannikach.

Plac zabaw i siłownia plenerowa przy ECA im. F. Chopina w Sannikach

Z przyjemnością dzielimy się informacją, że w Sannikach, przy Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina, powstał nowy plac zabaw i siłownia plenerowa wybudowany przez nasza firmę. Całość wykonaliśmy w spójnej stylistyce opartej na szarościach i czerwieniach, wzbogaconej o żółte i antracytowe akcenty. Plac zabaw wykonaliśmy na bezpiecznej nawierzchni piaskowej, która jest odpowiednia dla WSU urządzeń. Natomiast siłownia plenerowa znajduje się na dobrze utrzymanym trawniku.

Plac zabaw

Na placu zabaw zamontowaliśmy dwa urządzenia muzyczne, które nawiązują do profilu działalności centrum. Pierwsze z nich to cymbałki, które są absolutną nowością w naszej ofercie. To wersja rozszerzona mniejszych cymbałków, które wprowadziliśmy na rynek rok temu. Drugie urządzenie muzyczne to perkusyjny panel zasilany energią słoneczną. Także nowość w naszej ofercie, choć same panele elektryczne oferujemy już od roku. Do tej pory dostępne były: syntezator, pianino, gitara i samochód. Cieszymy się, że coraz częściej znajdują się chętni do ich zakupu, ponieważ to ciekawe i bardzo angażujące urządzenia.

Dodatkowo, na placu zabaw zamontowaliśmy dużą huśtawkę z siedzibami typu A oraz Bocianie Gniazdo. Ponadto Dwie sieci z rurą oraz nietypową, interesującą huśtawkę sprężynową Kołyska. Całość dopełnia piękny, trzywieżowy zestaw rekreacyjny Śmiglak 3. Jest utrzymany w minimalistycznej stylistyce, ale oferuje bardzo dużo atrakcji. Głównie sprawnościowych, ponieważ wejścia na zestaw, oraz przejścia między wieżami są wykonane z drążków, giętych rur, lin i ścianek wspinaczkowych.

Siłownia plenerowa

Natomiast jeśli chodzi o siłownię plenerową to składa się z następujących urządzeń: Orbitrek, Biegacz, Prostownik pleców, Stepper, Wioślarz i Twister. Są utrzymane w tej samej stylistyce co plac zabaw i dobrze się komponują. Naszym zdaniem to bardzo dobry pomysł, aby siłownia plenerowa znajdowała się niedaleko placu zabaw, ponieważ daje to okazję do wypoczynku i treningu dla różnych grup docelowych jednocześnie. Oczywiście siłownia znajduje się w odpowiedniej odległości od placu zabaw w zgodnie z wymaganiami zawartymi w normie bezpieczeństwa.

Plac zabaw i siłownia plenerowa w Sannikach to jedna z naszych ulubionych realizacji, która łączy w sobie stonowaną i spójną estetykę z bardzo dużą funkcjonalnością.

Galeria

Jeśli chciałabyś/chciałbyś taki plac zabaw zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej realizacji.
Warto też śledzić nas na Facebooku.


⬇️ Zlokalizuj plac zabaw na mapie ⬇️

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie