Huśtawka wahadłowa z siedziskiem typu bocianie gniazdo.

Indiański plac zabaw przy świetlicy w Szczęsnym

Wiosną 2018 r., na terenie powiatu grodzieńskiego, wybudowalismy nowoczesny indiański plac zabaw i siłownię plenerową. To wszystko powstało przy ulicy Orlej we wsi Szczęsne. Warto dodać, że cały projekt obejmował także elementy dekoracyjne, altanę i nasadzenia roślinności. Generalnym wykonawcą była firma WIG-DAR. Uroczyste otwarcie obiektu odbyło się 23 czerwca 2018 r. Jesteśmy bardzo zadowoleni z powstałego placu zabaw, ponieważ całość wygląda estetycznie i kolorowo. Jako producent wiemy, i gwarantujemy, że nasze urzadzenia posłużą wiele lat i będą towarzyszyły wielu dobrym mementom podczas zabawy.

Nasz plac zabaw wyposażony w wiele różnych urządzeń. Poniżej prezentujemy listę wszystkich, a poniżej można obejrzeć galerię ze zdjęciami. Z przyjemnością informujemy, że niektóre z urzadzeń to nasze nowości.

Wszystkie elementy placu zlokalizowano na bezpiecznej nawierzchni syntetycznej wylewanej, tworzącej kolorowe wzory, które umożliwiają zabawę również z jej wykorzystaniem.

Warto dodać, że indiański plac zabaw jest niewątpliwie świetną atrakcją. Nasza firma ma w ofercie kilka lini tematyczncyh, które umożliwiają tworzenie placów zabaw w określonej estetyce i temacie. Możemy zaoferować państwu takie linie jak: Dziki Zachód, Leśna Polana, Wodny Świat, oraz Orbita Kosmiczna. Zapraszamy rónież do kontaktu i na naszego Facebooka.

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie