Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Nasze realizacje na terenie Zamościa:

  • Plac zabaw przy ul. Polnej w Zamościu
  • Plac zabaw na terenie osiedla Promyk przy ul. Grunwaldzkiej w Zamościu
  • Plac zabaw przy świetlicy wiejskiej w Komarowie-Wsi

  Bezpieczeństwo na placu zabaw

  Plac zabaw powinien byś miejscem bezpiecznym. Zabawa na naszych urządzeniach i ćwiczenia sprawnościowe pomagają dziecku w prawidłowym rozwoju. Dzięki zabawie w grupie dziecko uczy się kontaktów z rówieśnikami już od najmłodszych lat. Podczas planowania placu zabaw powinniśmy uwzględnić czynniki takie jak: lokalizacja, urządzenia, które się na nim znajdą, materiały z których zostaną wykonane (producenta). Jako producent i wykonawca placów zabaw zdajemy sobie sprawę z tego, że urządzenia powinny być atrakcyjne pod względem wyglądu i funkcjonalności, ale przede wszystkim trwałe i bezpieczne. Nasze urządzenia wykonane są głównie ze stali oraz tworzywa HDPE – odpornego na złamania, pęknięcia i działanie warunków atmosferycznych. Ponadto posiadają certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie, które potwierdzają ich zgodność z obowiązującymi normami.

  Zamość – projekt placu zabaw COMES

  Dobry projekt placu zabaw jest kluczem do sukcesu podczas realizacji zadania. Dzięki dobrze wykonanemu projektowi możliwe jest obniżenie kosztów inwestycji, sprawna realizacja zadania oraz optymalne dobranie urządzeń do potrzeb użytkowników i dostępnego terenu Projekt placu zabaw może być podstawą do zgłoszenia do urzędu, załącznikiem do planu inwestycyjnego, czy elementem dokumentacji przetargowej. Nasz zespół projektantów wykonuje profesjonalne projekty zgodnie z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Staramy się również, by nasze usługi były dla Państwa atrakcyjne cenowo. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

  zestaw 06.55.02

  Zamość – Transport i montaż placu zabaw

  Nasze place zabaw znajdują się na terenie całej Polski. Dzięki lokalizacji w centralnej części kraju oraz doświadczonym, wykwalifikowanym ekipom montażowym i budowlanym prace montażowe, transportowe i budowlane wykonujemy szybko, solidnie i bezpiecznie. Posiadamy własną flotę samochodową oraz specjalistyczny sprzęt niezbędny do wykonywania powierzanych nam zadań. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia dotyczące naszych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN 1176-7. Dbamy o bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac oraz ich zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji.

  Nowoczesny plac zabaw na nawierzchni z wylewanej gumy

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości