Producent Placów Zabaw Zamość

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw zamość

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place Zabaw Producent Zamość

Firma COMES Sokołowscy Sp. j. jest polską firmą. Na rynku działamy od ponad 30-stu lat, natomiast od ponad 20-stu produkujemy urządzenia na place zabaw oraz tereny rekreacyjne. Doświadczenie sprawia, że wiemy, czego potrzebują dzieci i młodzież do bezpiecznej, i rozwijającej zabawy. Nasze urządzenia są kolorowe i nowoczesne. Produkujemy je z najtrwalszych dostępnych materiałów. Kolorowe place zabaw formy COMES można spotkać na tysiącach placów w kraju i za granicą: przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, na osiedlach, w parkach, restauracjach, ośrodkach wypoczynkowych, hotelach.

Nasze przykładowe realizacje na terenie i w okolicach Zamościa, to:

  • Plac zabaw przy ul. Polnej w Zamościu
  • Plac zabaw na terenie osiedla Promyk przy ul. Grunwaldzkiej w Zamościu
  • Plac zabaw przy świetlicy wiejskiej w Komarowie-Wsi
zamość place zabaw producent
certyfikowany plac zabaw zamość

Bezpieczeństwo na placu zabaw

Plac zabaw powinien byś miejscem bezpiecznym. Zabawa na naszych urządzeniach i ćwiczenia sprawnościowe pomagają dziecku w prawidłowym rozwoju. Dzięki zabawie w grupie dziecko uczy się kontaktów z rówieśnikami już od najmłodszych lat. Podczas planowania placu zabaw powinniśmy uwzględnić czynniki takie jak: lokalizacja, urządzenia, które się na nim znajdą, materiały z których zostaną wykonane (producenta). Jako producent i wykonawca placów zabaw zdajemy sobie sprawę z tego, że urządzenia powinny być atrakcyjne pod względem wyglądu i funkcjonalności, ale przede wszystkim trwałe i bezpieczne. Nasze urządzenia wykonane są głównie ze stali oraz tworzywa HDPE – odpornego na złamania, pęknięcia i działanie warunków atmosferycznych. Ponadto posiadają certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie, które potwierdzają ich zgodność z obowiązującymi normami.

Zamość – projekt placu zabaw COMES

Dobry projekt placu zabaw jest kluczem do sukcesu podczas realizacji zadania. Dzięki dobrze wykonanemu projektowi możliwe jest obniżenie kosztów inwestycji, sprawna realizacja zadania oraz optymalne dobranie urządzeń do potrzeb użytkowników i dostępnego terenu Projekt placu zabaw może być podstawą do zgłoszenia do urzędu, załącznikiem do planu inwestycyjnego, czy elementem dokumentacji przetargowej. Nasz zespół projektantów wykonuje profesjonalne projekty zgodnie z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Staramy się również, by nasze usługi były dla Państwa atrakcyjne cenowo. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

projekt plac zabaw integracyjny comes
montaż placu zabaw zamość

Zamość – Transport i montaż placu zabaw

Nasze place zabaw znajdują się na terenie całej Polski. Dzięki lokalizacji w centralnej części kraju oraz doświadczonym, wykwalifikowanym ekipom montażowym i budowlanym prace montażowe, transportowe i budowlane wykonujemy szybko, solidnie i bezpiecznie. Posiadamy własną flotę samochodową oraz specjalistyczny sprzęt niezbędny do wykonywania powierzanych nam zadań. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia dotyczące naszych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN 1176-7. Dbamy o bezpieczeństwo podczas wykonywanych prac oraz ich zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.