Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Nasze realizacje na terenie Warszawy

  • Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 298, ul. Krakusa 2; Warszawa
  • Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 275, ul. Hieronima 2; Warszawa
  • Plac zabaw przy Przedszkolu nr 24, ul. Drewniana 10; Warszawa – Śródmieście

  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus” w Warszawie
  • Plac zabaw przy Przedszkolu nr 75, ul. Rozłogi 4a; Warszawa
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Vistula” w Warszawie

  Norwida, Sosnowiec, Plac zabaw COMES

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci

  Place zabaw powinny być funkcjonalne, atrakcyjne dla ich użytkowników oraz co najważniejsze – bezpieczne. Planując stworzenie miejsca zabaw dla dzieci powinniśmy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego miejsca, rodzaju urządzeń i dostawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Wyroby naszej firmy łączą piękne wzornictwo polskich projektantów z najwyższą technologią wykonania. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

  Projekt Placu Zabaw

  Zespół naszych projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży placów zabaw jest gwarancją, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw, a także będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci. Kładziemy duży nacisk na to aby nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.

  Tematyczny plac zabaw w radomiu
  Norwida, Sosnowiec, Plac zabaw COMES

  Transport i montaż placu zabaw w Warszawie

  Firma Comes już od 20 lat produkuje i urządzenia zabawowe na terenie całej Polski. Montaż urządzeń na place zabaw wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie zamontować urządzenia na placu zabaw. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia odnośnie produkowanych urządzeń, obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji są dla nas priorytetem.

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje