Producent Placów Zabaw Warszawa

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw warszawa

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place zabaw COMES w Warszawie

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Są to urządzenia cieszące się dużym zainteresowaniem – można je spotkać na osiedlach mieszkaniowych, przy szkołach i przedszkolach oraz terenach rekreacyjnych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Urządzenia na place zabaw COMES służą zabawie i są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży. Nasze realizacje na terenie Warszawy to m. in.:

  • Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 298, ul. Krakusa 2; Warszawa
  • Plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 275, ul. Hieronima 2; Warszawa
  • Plac zabaw przy Przedszkolu nr 24, ul. Drewniana 10; Warszawa – Śródmieście
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus” w Warszawie
  • Plac zabaw przy Przedszkolu nr 75, ul. Rozłogi 4a; Warszawa
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Budowlano – Mieszkaniowej „Vistula” w Warszawie
  • Plac zabaw przy Szkole Podstawowej, ul. Szczęśliwicka 45; Warszawa
  • Plac zabaw przy Zespole Szkół Podstawowych Nr 109, ul. Białobrzeska 44; Warszawa
  • Plac zabaw przy zespole Szkół Specjalnych nr 91, Warszawa
place zabaw warszawa
place zabaw dla dzieci warszawa

Bezpieczne place zabaw dla dzieci

Place zabaw powinny być funkcjonalne, atrakcyjne dla ich użytkowników oraz co najważniejsze – bezpieczne. Planując stworzenie miejsca zabaw dla dzieci powinniśmy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego miejsca, rodzaju urządzeń i dostawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Wyroby naszej firmy łączą piękne wzornictwo polskich projektantów z najwyższą technologią wykonania. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Projekt Placu Zabaw

Zespół naszych projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży placów zabaw jest gwarancją, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw, a także będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci. Kładziemy duży nacisk na to aby nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.

projekt placu zabaw warszawa
place zabaw montaż warszawa

Transport i montaż placu zabaw w Warszawie

Firma Comes już od 20 lat produkuje i urządzenia zabawowe na terenie całej Polski. Montaż urządzeń na place zabaw wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie zamontować urządzenia na placu zabaw. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia odnośnie produkowanych urządzeń, obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji są dla nas priorytetem.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.