Producent Placów Zabaw Tychy

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat

producent placów zabaw tychy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place Zabaw Producent Tychy

Spółka COMES Sokołowscy to polski producent wyposażenia placów zabaw obecny na rynku już od ponad 30 lat. Tworzymy bezpieczne, trwałe i funkcjonalne urządzenia, które bawią i wspomagają rozwój dzieci, i młodzieży nie tylko w kraju ale także poza jego granicami. Place zabaw COMES to doskonałe rozwiązanie na zagospodarowanie przestrzeni rekreacyjnej, na osiedlu, przy szkole, przedszkolu, na terenie parku, przy restauracji, sanatorium, czy też przy ośrodku wypoczynkowym. Urządzenia na place zabaw COMES zapewniają zdrowy rozwój i wspaniałą zabawę!
Nasze realizacje na terenie Tych to m. in. :
• Place zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Stella” w Tychach.

tychy place zabaw producent
tychy place zabaw dla dzieci

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Tychach

Miejsce zabaw dla dzieci powinno pobudzać dziecięcą wyobraźnię, umożliwiać wspólną zabawę (także dzieciom niepełnosprawnym), powinno zapewniać możliwość zabaw ruchowych i tych w odgrywanie ról oraz co najważniejsze – powinno być bezpieczne. Nasze wieloletnie doświadczenie daje nam pewność, że zastosowane przez nas rozwiązania technologiczne zapewniają dzieciom maksymalne bezpieczeństwo. Wyroby COMES to najwyższa jakość wykonania oraz piękny, polski design. Zgodność naszych urządzeń z wymaganiami obowiązujących norm i przepisów potwierdzają certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE.

Projekt Placu Zabaw Tychy

Zespół naszych projektantów pomoże Państwu w stworzeniu placu zabaw, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb. Podstawą udanej realizacji jest profesjonalnie wykonany oraz wizualizacja 3D, która umożliwia dokładne zobrazowanie przyszłej realizacji. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw oraz, że będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy z dużym zaangażowaniem i dbamy o to, by nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

projekt placu zabaw tychy
dostawa i montaż z comes

Transport i montaż placu zabaw w Tychach

Produkcja i montaż urządzeń na placach zabaw to nasza specjalność. Zajmujemy się tym już od ponad 20 lat. Firma COMES realizuje zamówienia kompleksowo – w całej Polsce. Montaż wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane ekipy wyposażone w samochody oraz specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie wykonać powierzone nam zadania. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia odnośnie produkowanych urządzeń, obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7 oraz zasad bezpieczeństwa. Zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji oraz bezpieczeństwo użytkowników są dla nas priorytetem.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.