Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Tychach

  Miejsce zabaw dla dzieci powinno pobudzać dziecięcą wyobraźnię, umożliwiać wspólną zabawę (także dzieciom niepełnosprawnym), powinno zapewniać możliwość zabaw ruchowych i tych w odgrywanie ról oraz co najważniejsze – powinno być bezpieczne. Nasze wieloletnie doświadczenie daje nam pewność, że zastosowane przez nas rozwiązania technologiczne zapewniają dzieciom maksymalne bezpieczeństwo. Wyroby COMES to najwyższa jakość wykonania oraz piękny, polski design. Zgodność naszych urządzeń z wymaganiami obowiązujących norm i przepisów potwierdzają certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE.

  Projekt Placu Zabaw Tychy

  Zespół naszych projektantów pomoże Państwu w stworzeniu placu zabaw, który będzie dostosowany do indywidualnych potrzeb. Podstawą udanej realizacji jest profesjonalnie wykonany oraz wizualizacja 3D, która umożliwia dokładne zobrazowanie przyszłej realizacji. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw oraz, że będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy z dużym zaangażowaniem i dbamy o to, by nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

  Julek C - Zestaw rekreacyjny na plac zabaw - COMES

  Transport i montaż placu zabaw w Tychach

  Produkcja i montaż urządzeń na placach zabaw to nasza specjalność. Zajmujemy się tym już od ponad 20 lat. Firma COMES realizuje zamówienia kompleksowo – w całej Polsce. Montaż wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane ekipy wyposażone w samochody oraz specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie wykonać powierzone nam zadania. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia odnośnie produkowanych urządzeń, obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7 oraz zasad bezpieczeństwa. Zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji oraz bezpieczeństwo użytkowników są dla nas priorytetem.

  Plac zabaw w Sosnowcu

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości