Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Nasze realizacje na terenie Tarnowa:

  • Place zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej Mościce w Tarnowie
  • Plac zabaw w miejscowości Jodłówka-Wałki w gminie Tarnów

place zabaw dla dzieci tarnów

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Tarnowie

Plac zabaw jako przestrzeń rekreacyjna powinny być funkcjonalne, estetyczne, ale przede wszystkim bezpieczne. Planując plac zabaw powinniśmy zwrócić uwagę na jego lokalizację, rodzaj urządzeń, które się na nim znajdą oraz ich dostawcę, tak aby zminimalizować ryzyko, które może wystąpić podczas zabawy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że urządzenia muszą być atrakcyjne pod względem wyglądu i funkcjonalności, ale przede wszystkim trwałe i bezpieczne. Urządzenia produkowane przez COMES są bezpieczne i zgodne z obowiązującymi normami, co potwierdzają certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Do produkcji urządzeń wykorzystujemy stal oraz tworzywo HDPE, które jest odporne na złamania, pęknięcia i działanie warunków atmosferycznych.

Projekt Placu Zabaw Tarnów

Projekt placu zabaw jest pierwszym, ważnym etapem inwestycji. Projekt oraz wizualizacja 3D placu zabaw mogą posłużyć do zgłoszenia do urzędu, być załącznikiem do planu inwestycyjnego, czy elementem dokumentacji przetargowej. Nasz doświadczony zespół projektantów wykonuje atrakcyjne cenowo, profesjonalne projekty zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dzięki szerokiej ofercie, oraz wysokiej jakości urządzeń produkowanych przez firmę COMES projektujemy place jako atrakcyjne, trwałe i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

place zabaw tarnów
montaż placu zabaw tarnów

Transport i montaż placu zabaw w Tarnowie

Od ponad 20-stu lat budujemy place zabaw na terenie Polski i poza jej granicami. Dysponujemy wykwalifikowanymi, doświadczonymi ekipami montażowymi i budowlanym, oraz flotą samochodową i specjalistycznym sprzętem. Dzięki temu szybko, solidnie i bezpiecznie wykonujemy montaże urządzeń i wszelkie towarzyszące prace budowlane. Podczas realizacji priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji. Nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN 1176-7.

budowa placu zabaw tarnów

Place zabaw
budujemy kompleksowo

Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

zobacz nasze realizacje

Gwarancja jakości