Producent placów zabaw Siedlce

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw siedlce

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place zabaw producent Siedlce

Firma COMES Sokołowscy Sp. j. jest polskim producentem placów zabaw. Na rynku istniejemy od ponad 30-stu lat z czego ponad 20 lat specjalizujemy się w produkcji urządzeń przeznaczonych na place zabaw oraz tereny rekreacyjne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak zapewnić dzieciom i młodzieży bezpieczną, fascynującą i rozwijającą zabawę. Nasze urządzenia są wykonane z najtrwalszych dostępnych materiałów, nowoczesne i kolorowe. Można je spotkać na tysiącach placów zabaw w kraju i za granicą: przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, na osiedlach, w parkach, restauracjach, ośrodkach wypoczynkowych, hotelach. Nasze przykładowe realizacje na terenie i w okolicach Siedlec, to:

  • Plac zabaw przy Tetmajera 15 w Siedlcach
  • Plac zabaw w Żelkowie-Kolonii
  • Plac zabaw przy Topolowej w Siedlcach
  • Plac zabaw na terenie osiedla przy Sokołowskiej 30 w Siedlcach
  • Plac zabaw na terenie rekreacyjnym nad Zalewem w Siedlcach
  • Plac zabaw przy stawie przy ulicy Lipowej w Siedlcach
  • Plac zabaw w Parku Miejskim Aleksandria w Siedlcach
  • Plac zabaw na osiedlu przy Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach
  • Plac zabaw na terenie Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej
siedlce place zabaw producent
siedlce place zabaw dla dzieci

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Siedlcach

Bezpieczny plac zabaw to przestrzeń, która pomaga dziecku w prawidłowym rozwoju. Poszczególne urządzenia na placu zabaw pozwalają na rozwijanie sprawności fizycznej, a dzięki zabawie w grupie dziecko uczy się kontaktów z rówieśnikami już od najmłodszych lat. Planując bezpieczny plac zabaw powinniśmy zwrócić uwagę na jego lokalizację, rodzaj urządzeń, które się na nim znajdą oraz ich dostawcę. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że urządzenia powinny być atrakcyjne pod względem wyglądu i funkcjonalności, ale przede wszystkim trwałe i bezpieczne. Nasze urządzenia spełniają te wymagania i są zgodne z obowiązującymi normami, co potwierdzają certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Nasze urządzenia wykonane są głównie ze stali oraz tworzywa HDPE – odpornego na złamania, pęknięcia i działanie warunków atmosferycznych.

Siedlce projekt placu zabaw

Projekt placu zabaw jest bardzo ważnym etapem inwestycji. Dzięki dobrze wykonanemu projektowi możliwe jest dobranie urządzeń optymalnych do potrzeb użytkowników i dostępnego terenu, uproszczenie realizacja placu zabaw oraz obniżenie kosztów inwestycji. Projekt placu zabaw oraz jego wizualizacja 3D mogą być podstawą do zgłoszenia do urzędu, załącznikiem do planu inwestycyjnego, czy elementem dokumentacji przetargowej. Zespół projektantów COMES na Państwa zlecenie wykona profesjonalne projekty zgodnie z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Staramy się również, by nasze usługi były dla Państwa atrakcyjne cenowo. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, a szeroki wybór urządzeń naszej produkcji daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

place zabaw projekt siedlce
montaż placu zabaw siedlce

Siedlce transport i montaż placu zabaw

Od ponad 20 lat produkujemy i budujemy place zabaw na terenie całej Polski. Z racji na lokalizację naszej firmy w centralnej części kraju oraz dzięki wykwalifikowanym, doświadczonym ekipom montażowym i budowlanym szybko, solidnie i bezpiecznie wykonujemy montaże urządzeń i wszelkie towarzyszące prace budowlane. Dysponujemy własną flotą samochodową oraz niezbędnym sprzętem. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN 1176-7. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo użytkowników oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.