Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Nasze realizacje na terenie Siedlec:

  • Plac zabaw przy Tetmajera 15 w Siedlcach
  • Plac zabaw w Żelkowie-Kolonii
  • Plac zabaw przy Topolowej w Siedlcach
  • Plac zabaw na terenie osiedla przy Sokołowskiej 30 w Siedlcach
  • Plac zabaw na terenie rekreacyjnym nad Zalewem w Siedlcach
  • Plac zabaw przy stawie przy ulicy Lipowej w Siedlcach
  • Plac zabaw w Parku Miejskim Aleksandria w Siedlcach
  • Plac zabaw na osiedlu przy Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Siedlcach
  • Plac zabaw na terenie Siedleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Siedlcach

  Bezpieczny plac zabaw to przestrzeń, która pomaga dziecku w prawidłowym rozwoju. Poszczególne urządzenia na placu zabaw pozwalają na rozwijanie sprawności fizycznej, a dzięki zabawie w grupie dziecko uczy się kontaktów z rówieśnikami już od najmłodszych lat. Planując bezpieczny plac zabaw powinniśmy zwrócić uwagę na jego lokalizację, rodzaj urządzeń, które się na nim znajdą oraz ich dostawcę. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że urządzenia powinny być atrakcyjne pod względem wyglądu i funkcjonalności, ale przede wszystkim trwałe i bezpieczne. Nasze urządzenia spełniają te wymagania i są zgodne z obowiązującymi normami, co potwierdzają certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Nasze urządzenia wykonane są głównie ze stali oraz tworzywa HDPE – odpornego na złamania, pęknięcia i działanie warunków atmosferycznych.

  Siedlce projekt placu zabaw

  Projekt placu zabaw jest bardzo ważnym etapem inwestycji. Dzięki dobrze wykonanemu projektowi możliwe jest dobranie urządzeń optymalnych do potrzeb użytkowników i dostępnego terenu, uproszczenie realizacja placu zabaw oraz obniżenie kosztów inwestycji. Projekt placu zabaw oraz jego wizualizacja 3D mogą być podstawą do zgłoszenia do urzędu, załącznikiem do planu inwestycyjnego, czy elementem dokumentacji przetargowej. Zespół projektantów COMES na Państwa zlecenie wykona profesjonalne projekty zgodnie z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Staramy się również, by nasze usługi były dla Państwa atrakcyjne cenowo. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, a szeroki wybór urządzeń naszej produkcji daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

  Siedlce transport i montaż placu zabaw

  Od ponad 20 lat produkujemy i budujemy place zabaw na terenie całej Polski. Z racji na lokalizację naszej firmy w centralnej części kraju oraz dzięki wykwalifikowanym, doświadczonym ekipom montażowym i budowlanym szybko, solidnie i bezpiecznie wykonujemy montaże urządzeń i wszelkie towarzyszące prace budowlane. Dysponujemy własną flotą samochodową oraz niezbędnym sprzętem. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN 1176-7. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo użytkowników oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji.

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości