Producent Placów Zabaw Rzeszów

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw rzeszów

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place zabaw Rzeszów

Polska Firma COMES Sokołowscy Sp. J. została założona już ponad 30 lat temu. Produkcją wyposażenia terenów zabaw i rekreacji zajmujemy się od ponad 20 lat. W niemalże każdym mieście, w kraju możecie Państwo spotkać nasze urządzenia. Staramy się tworzyć funkcjonalne, bezpieczne i kreatywne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych.
Realizacje Comes na terenie Rzeszowa to m. in. :
• Plac zabaw na terenie Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Metalowiec”
w Rzeszowie
• Plac zabaw przy ul. Rymanowskiej w Rzeszowie
• Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Projektant” w Rzeszowie
• Plac zabaw na Osiedlu „Baranówka” w Rzeszowie
• Plac zabaw na Osiedlu „Śródmieście” w Rzeszowie

place zabaw producent rzeszów
rzeszów place zabaw dla dzieci

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Rzeszowie

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Plac zabaw powinien być miejscem umożliwiającym beztroską zabawę w przyjaznym otoczeniu. Planując stworzenie takiej przestrzeni powinniśmy odpowiednio dobrać miejsce, rodzaj urządzeń oraz dostawcę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze urządzenia to połączenie pięknego polskiego wzornictwa z najwyższą technologią wykonania. Potwierdzają to certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Projekt Placu Zabaw

Dobrze wykonany projekt to gwarancja sukcesu. Zespół projektantów COMES na Państwa zlecenie wykona profesjonalny projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki dokument może być wykorzystany do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego lub jako element dokumentacji przetargowej. Nasze projekty są zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Staramy się także aby stanowiły dla Państwa atrakcyjne cenowo rozwiązanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a szeroka gama urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

place zabaw projekt rzeszów
serwis placów zabaw rzeszów

Transport i montaż placu zabaw w Rzeszowie

Produkcją urządzeń oraz budową placów zabaw zajmujemy się już od ponad 20 lat. Doświadczenie pozwala nam szybko i sprawnie organizować pracę. Nasze wykfalifikowane ekipy montażowe i budowlane są wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt, który zapewnia szybkie, solidne i bezpieczne wykonywanie powierzonych nam zadań. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla nas priorytet.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.