Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Rzeszowie

  Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem. Plac zabaw powinien być miejscem umożliwiającym beztroską zabawę w przyjaznym otoczeniu. Planując stworzenie takiej przestrzeni powinniśmy odpowiednio dobrać miejsce, rodzaj urządzeń oraz dostawcę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze urządzenia to połączenie pięknego polskiego wzornictwa z najwyższą technologią wykonania. Potwierdzają to certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

  Projekt Placu Zabaw

  Dobrze wykonany projekt to gwarancja sukcesu. Zespół projektantów COMES na Państwa zlecenie wykona profesjonalny projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki dokument może być wykorzystany do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego lub jako element dokumentacji przetargowej. Nasze projekty są zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Staramy się także aby stanowiły dla Państwa atrakcyjne cenowo rozwiązanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a szeroka gama urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

  Transport i montaż placu zabaw w Rzeszowie

  Produkcją urządzeń oraz budową placów zabaw zajmujemy się już od ponad 20 lat. Doświadczenie pozwala nam szybko i sprawnie organizować pracę. Nasze wykfalifikowane ekipy montażowe i budowlane są wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt, który zapewnia szybkie, solidne i bezpieczne wykonywanie powierzonych nam zadań. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla nas priorytet.

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości