Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Nasze realizacje na terenie Rybnika:

  • Plac zabaw przy ul. Zwycięstwa w Rybniku na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Centrum” w Rybniku
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej przy „Elektrowni” w Rybniku
  • Plac zabaw przy ul. Górniczej 10 na terenie Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rybniku
  • Plac zabaw przy ul. Morcinka na terenie Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rybniku
  • Plac zabaw na Osiedlu „Rybnik – Centrum”, na terenie Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rybniku
  • Plac zabaw na Osiedlu „Smolna”, na terenie Rybnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rybniku.

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci COMES

  Plac zabaw dla dzieci powinien być miejscem beztroskiej zabawy, która gwarantuje zdrowy rozwój dzieci i młodzieży. Wybierając odpowiednie miejsce, rodzaj urządzeń i doświadczonego dostawcę – mamy pewność, że zapewniamy najmłodszym nie tylko dobrą zabawę ale co najważniejsze – bezpieczeństwo. Nasze wieloletnie doświadczenie daje nam gwarancję, że zastosowane przez nas rozwiązania technologiczne zapewniają dzieciom maksymalne bezpieczeństwo. Wyroby COMES łączą unikalne i dekoracyjne wzornictwo polskich projektantów z najwyższą jakością wykonania. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

  Projekty placów zabaw COMES

  Projektanci COMES pomogą Państwu w stworzeniu unikalnego i dostosowanego do indywidualnych potrzeb placu zabaw. Podstawą udanej realizacji jest profesjonalny projekt oraz wizualizacja 3D, która przejrzyście zobrazuje wygląd inwestycji. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży placów zabaw daje pewność, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw oraz, że będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci. Kładziemy duży nacisk na to aby nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.

  Transport i montaż w Rybniku

  Firma Comes posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji i montażu urządzeń na placach zabaw w całej Polsce. Montaż wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane ekipy wyposażone w samochody oraz specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie wykonać powierzone nam zadania. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia odnośnie produkowanych urządzeń, obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7 oraz zasad bezpieczeństwa. Zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji oraz bezpieczeństwo użytkowników są dla nas priorytetem.

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości