Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  place zabaw dla dzieci płock

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Płocku

  Przestrzeń przeznaczona do zabawy powinna dawać dzieciom swobodę, inspirację oraz zapewniać bezpieczeństwo. Głównymi elementami, na które powinniśmy zwrócić uwagę planując budowę placu zabaw dla dzieci to wybór odpowiedniego miejsca, rodzaju urządzeń i dostawcy. Firma COMES dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zna potrzeby dzieci i młodzieży dotyczące aktywności na świeżym powietrzu połączonej z bezpieczna zabawą. Wyroby naszej firmy to piękne wzornictwo polskich projektantów i najwyższej jakości technologia wykonania. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

  Płock Projekt Placu Zabaw

  Nasi projektanci na Państwa zlecenie wykonają profesjonalny projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Projekt taki może być później wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego lub jako element dokumentacji przetargowej. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie zapewnia zgodność zaprojektowanego przez nas placu zabaw z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw, co więcej będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Każdy projekt placu zabaw to dla nas indywidualne wyzwanie. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

  Muzyczna place zabaw - Cymbałki - COMES
  06.51.130 - zestaw rekracyjny na plac zabaw

  Transport i montaż placu zabaw w Płocku

  Już od ponad 20 lat wykonujemy dla Państwa urządzenia zabawowe i budujemy place zabaw na terenie całego kraju. Montaż wyposażenia placów zabaw powierzamy naszym wykwalifikowanym grupom montażowym i budowlanym, które wyposażone są w samochody, i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie realizować zadania. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji stanowią dla nas priorytet.

  budowa placu zabaw płock

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości