Producent Placów Zabaw Nowy Sącz

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów nowy sącz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place zabaw dla dzieci Nowy Sącz

COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma z ponad 30-letnim stażem. Od 20 lat produkujemy wyposażenie placów zabaw i terenów rekreacyjnych. Urządzenia zabawowe COMES sprawiają radość dzieciom na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Naszym celem jest tworzenie bezpiecznych, funkcjonalnych i kolorowych przestrzeni zabawowo – rekreacyjnych, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych.

Realizacje Comes na terenie Nowego Sącza to m. in. :

  • Plac zabaw przy ul. Kołłątaja w Nowym Sączu,
  • Plac zabaw przy ul. Barskiej w Nowym Sączu,
  • Plac zabaw przy ul. Szkolnej w Nowym Sączu,
  • Plac zabaw przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu,
  • Plac zabaw przy ul. Partyzantów w Nowym Sączu,
  • Plac zabaw przy ul. Hubala w Nowym Sączu,
  • Plac zabaw przy ul. Brackiej w Nowym Sączu,
  • Plac zabaw na Osiedlu Millenium w Nowym Sączu,
  • Place zabaw na terenie Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Sączu.
place zabaw dla dzieci nowy sącz
bezpieczne place zabaw nowy sącz

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Nowym Sączu

Bezpieczeństwo dzieci na placu zabaw to priorytet dla rodziców i opiekunów. Ważne jest także to, by przestrzeń przeznaczona do zabawy wyzwalała kreatywne myślenie, pobudzała wyobraźnię ii była funkcjonalna. Maluchy chcą przygód, wyzwań i atrakcji. Dzieci powinny czuć, że plac zabaw to miejsce zbudowane specjalnie dla nich. Planując stworzenie takiej przestrzeni powinniśmy odpowiednio dobrać miejsce, rodzaj urządzeń oraz dostawcę. Nasze bogate doświadczenie podpowiada nam, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Urządzenia COMES, to nowoczesne technologie wykonania połączone z polskim designem, który spełnia oczekiwania zarówno dzieci jak i dorosłych. Trwałość i bezpieczeństwo naszych urządzeń potwierdzają certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABiD-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Nowy Sącz – Projekt placu zabaw

Projektanci COMES na Państwa zlecenie wykonają profesjonalny projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Tego rodzaju dokument może być wykorzystany do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Staramy się wszelkich starań, by nasze projekty były zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw oraz aby były dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a szeroka gama urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

nowy sącz projekt placu zabaw
nowy sącz transport i montaż placu zabaw

Transport i montaż placu zabaw w Nowym Sączu

Firma Comes już od 20 lat produkuje urządzenia zabawowe i buduje place zabaw na terenie całej Polski. Nasze wykfalifikowane ekipy montażowe i budowlane są wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie, oraz bezpiecznie wykonywać powierzone nam zadania. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla nas priorytet.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.