Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Nasze realizacje na terenie Nowego Sącza:

  • Plac zabaw przy ul. Kołłątaja w Nowym Sączu
  • Plac zabaw przy ul. Barskiej w Nowym Sączu
  • Plac zabaw przy ul. Szkolnej w Nowym Sączu,
  • Plac zabaw przy ul. Lwowskiej w Nowym Sączu
  • Plac zabaw przy ul. Partyzantów w Nowym Sączu
  • Plac zabaw przy ul. Hubala w Nowym Sączu,
  • Plac zabaw przy ul. Brackiej w Nowym Sączu
  • Plac zabaw na Osiedlu Millenium w Nowym Sączu
  • Place zabaw na terenie Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Sączu.

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Nowym Sączu

  Bezpieczeństwo dzieci na placu zabaw to priorytet dla rodziców i opiekunów. Ważne jest także to, by przestrzeń przeznaczona do zabawy wyzwalała kreatywne myślenie, pobudzała wyobraźnię ii była funkcjonalna. Maluchy chcą przygód, wyzwań i atrakcji. Dzieci powinny czuć, że plac zabaw to miejsce zbudowane specjalnie dla nich. Planując stworzenie takiej przestrzeni powinniśmy odpowiednio dobrać miejsce, rodzaj urządzeń oraz dostawcę. Nasze bogate doświadczenie podpowiada nam, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Urządzenia COMES, to nowoczesne technologie wykonania połączone z polskim designem, który spełnia oczekiwania zarówno dzieci jak i dorosłych. Trwałość i bezpieczeństwo naszych urządzeń potwierdzają certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABiD-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

  Nowy Sącz – Projekt placu zabaw

  Projektanci COMES na Państwa zlecenie wykonają profesjonalny projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Tego rodzaju dokument może być wykorzystany do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Staramy się wszelkich starań, by nasze projekty były zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw oraz aby były dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a szeroka gama urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

  Huśtawka Wahadłowa z certyfikatem - COMES

  Transport i montaż placu zabaw w Nowym Sączu

  Firma Comes już od 20 lat produkuje urządzenia zabawowe i buduje place zabaw na terenie całej Polski. Nasze wykfalifikowane ekipy montażowe i budowlane są wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie, oraz bezpiecznie wykonywać powierzone nam zadania. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla nas priorytet.

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości