Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Nasze realizacje na terenie Lublina:

  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Łęgi” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Błonie” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Adama Mickiewicza” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Krasińskiego” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Piastowskim” w Lublinie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Węglinek” w Lublinie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” w Lublinie
  • Plac zabaw na terenie Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Motor” w Lublinie

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Lublinie

  Plac zabaw to miejsce obecne w życiu niemalże każdego dziecka, dlatego powinien być ciekawy, pełen inspiracji oraz co istotne – powinien umożliwiać beztroską i bezpieczną zabawę. Planując stworzenie takiej przestrzeni powinniśmy odpowiednio dobrać miejsce, rodzaj urządzeń i dostawcę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze produkty to połączenie pięknego polskiego wzornictwa z najwyższą technologią wykonania, co daje w efekcie atrakcyjne i trwałe urządzenia. Potwierdzają to certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

  Projekt Placu Zabaw

  Zespół projektantów COMES na Państwa zlecenie wykona profesjonalny projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być wykorzystany do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty były zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw oraz aby były dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a szeroka gama urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

  Transport i montaż placu zabaw w Lublinie

  Firma Comes już od 20 lat produkuje urządzenia zabawowe i buduje place zabaw na terenie całej Polski. Nasze wykfalifikowane ekipy montażowe i budowlane są wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie, oraz bezpiecznie wykonywać powierzone nam zadania. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla nas priorytet.

  Huśtawka spreżynowa na plac zabaw

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości