Producent Placów Zabaw Lublin

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw lublin

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place zabaw Lublin

COMES Sokołowscy Sp. J. to firma obecna na polskim rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia terenów zabaw i rekreacji zajmujemy się od 20 lat. Nasze urządzenia zabawowe możecie Państwo spotkać na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Staramy się tworzyć funkcjonalne, przyjazne i bezpieczne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Realizacje Comes na terenie Lublina to m. in. :

  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Czuby” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Łęgi” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Błonie” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Adama Mickiewicza” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Krasińskiego” w Lublinie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Piastowskim” w Lublinie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Węglinek” w Lublinie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom” w Lublinie
  • Plac zabaw na terenie Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Motor” w Lublinie
place zabaw producent łódź
bezpieczne place zabaw lublin

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Lublinie

Plac zabaw to miejsce obecne w życiu niemalże każdego dziecka, dlatego powinien być ciekawy, pełen inspiracji oraz co istotne – powinien umożliwiać beztroską i bezpieczną zabawę. Planując stworzenie takiej przestrzeni powinniśmy odpowiednio dobrać miejsce, rodzaj urządzeń i dostawcę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze produkty to połączenie pięknego polskiego wzornictwa z najwyższą technologią wykonania, co daje w efekcie atrakcyjne i trwałe urządzenia. Potwierdzają to certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Projekt Placu Zabaw

Zespół projektantów COMES na Państwa zlecenie wykona profesjonalny projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być wykorzystany do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty były zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw oraz aby były dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a szeroka gama urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

lublin place zabaw projekt
lublin transport i montaz placu zabaw

Transport i montaż placu zabaw w Lublinie

Firma Comes już od 20 lat produkuje urządzenia zabawowe i buduje place zabaw na terenie całej Polski. Nasze wykfalifikowane ekipy montażowe i budowlane są wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie, oraz bezpiecznie wykonywać powierzone nam zadania. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla nas priorytet.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.