Producent Placów Zabaw Kraków

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw kraków

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place zabaw Kraków

COMES Sokołowscy Sp. J. jest polską firmą z 30-letnim stażem. Produkcją wyposażenia terenów zabaw i rekreacji zajmujemy się od ponad 20 lat. Nasze realizacje można zobaczyć zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Dokładamy wszelkich starań aby produkowane przez nas urządzenia charakteryzowały się trwałością, funkcjonalnością oraz pięknym wzornictwem. Współpracujemy zarówno z przedszkolami, szkołami, żłobkami, spółdzielniami mieszkaniowymi, gminami, ośrodkami wypoczynkowymi, czy restauracjami.

Realizacje Comes na terenie Krakowa to m. in. :

 • Plac zabaw przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie
 • Plac zabaw na terenie Osiedla „Na Stoku” w Krakowie
 • Plac zabaw przy ul. Bronowickiej w Krakowie
 • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Bieżanów” w Krakowie
 • Plac zabaw na Osiedlu „Piastów” w Krakowie
 • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Mistrzejowice-Północe” w Krakowie
 • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Oświecenie” w Krakowie
 • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piaski Nowe” w Krakowie
 • Plac zabaw przy ul. Łużyckiej w Krakowie
 • Plac zabaw przy Al. Pokoju w Krakowie
 • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Tramwajarz” w Krakowie
place zabaw kraków
place zabaw dla dzieci kraków

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Krakowie

Każde dziecko ma prawo do bezpiecznej zabawy, która umożliwia jego prawidłowy rozwój. Plac zabaw jest miejscem które taką właśnie zabawę ma umożliwiać, a jednocześnie ma pobudzać dziecięcą wyobraźnie i inspirować do odkrywania świata. Planując stworzenie takiej przestrzeni powinniśmy odpowiednio dobrać miejsce, rodzaj urządzeń i dostawcę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie rozwiązania technologiczne zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, jakie materiały najlepiej sprawdzają się w tego typu przedsięwzięciach oraz co jest najbardziej atrakcyjne dla dzieci i młodzieży. Potwierdzają to certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Projekt Placu Zabaw w Krakowie

Projekt placu zabaw oraz jego wizualizacja 3D może stać się podstawą do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego, czy jako element dokumentacji przetargowej. Zespół projektantów COMES na Państwa zlecenie wykonuje profesjonalne projekty zgodnie z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Staramy się również, by nasze usługi były dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a szeroka gama urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

projekt placu zabaw kraków
place zabaw montaż w krakowie

Transport i montaż placu zabaw w Krakowie

Już ponad 20 lat produkujemy i budujemy place zabaw na terenie całej Polski. Nasze wykfalifikowane ekipy montażowe i budowlane szybko, solidnie i bezpiecznie wykonują powierzone nam zadania. Samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalają sprostać oczekiwaniom nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla nas priorytet.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.