Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Nasze realizacje na terenie Krakowa:

  • Plac zabaw przy ul. Krowoderskich Zuchów w Krakowie
  • Plac zabaw na terenie Osiedla „Na Stoku” w Krakowie
  • Plac zabaw przy ul. Bronowickiej w Krakowie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nowy Bieżanów” w Krakowie
  • Plac zabaw na Osiedlu „Piastów” w Krakowie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Mistrzejowice-Północe” w Krakowie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Oświecenie” w Krakowie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Piaski Nowe” w Krakowie
  • Plac zabaw przy ul. Łużyckiej w Krakowie
  • Plac zabaw przy Al. Pokoju w Krakowie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Tramwajarz” w Krakowie

  place zabaw dla dzieci kraków

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Krakowie

  Każde dziecko ma prawo do bezpiecznej zabawy, która umożliwia jego prawidłowy rozwój. Plac zabaw jest miejscem które taką właśnie zabawę ma umożliwiać, a jednocześnie ma pobudzać dziecięcą wyobraźnie i inspirować do odkrywania świata. Planując stworzenie takiej przestrzeni powinniśmy odpowiednio dobrać miejsce, rodzaj urządzeń i dostawcę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie rozwiązania technologiczne zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, jakie materiały najlepiej sprawdzają się w tego typu przedsięwzięciach oraz co jest najbardziej atrakcyjne dla dzieci i młodzieży. Potwierdzają to certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

  Projekt Placu Zabaw w Krakowie

  Projekt placu zabaw oraz jego wizualizacja 3D może stać się podstawą do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego, czy jako element dokumentacji przetargowej. Zespół projektantów COMES na Państwa zlecenie wykonuje profesjonalne projekty zgodnie z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw. Staramy się również, by nasze usługi były dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a szeroka gama urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

  Jolka 4 GG Bocianie gniazdo, huśtawka wahadłowa COMES
  montaż placu zabaw kraków

  Transport i montaż placu zabaw w Krakowie

  Już ponad 20 lat produkujemy i budujemy place zabaw na terenie całej Polski. Nasze wykfalifikowane ekipy montażowe i budowlane szybko, solidnie i bezpiecznie wykonują powierzone nam zadania. Samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalają sprostać oczekiwaniom nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla nas priorytet.

  Zestaw rekreacyjny; plac zabaw dla dzieci

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości