Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Nasze realizacje na terenie Kielec:

  • Plac zabaw przy ul. Kazanowskiego 5 w Kielcach
  • Plac zabaw przy ul. Klonowej 58 w Kielcach
  • Plac zabaw przy ul. Sandomierskiej 76-78 w Kielcach
  • Plac zabaw na Osiedlu Ślichowice 1 w Kielcach
  • Plac zabaw przy Toporowskiego 83 w Kielcach
  • Plac zabaw przy ul. Kołłątaja na Osiedlu Panorama w Kielcach
  • Plac zabaw na ternie Parku Osiedlowego „Zagórska – Południe” w Kielcach
  • Plac zabaw na terenie Parku w Strawczynie

  place zabaw dla dzieci kielce

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Kielcach

  Bezpieczna przestrzeń pozwalająca dzieciom na swobodną zabawę, to podstawa prawidłowego, zdrowego rozwoju. Trzy podstawowe elementy, na które powinniśmy zwrócić uwagę planując stworzenie placu zabaw dla dzieci to wybór odpowiedniego miejsca, rodzaju urządzeń i dostawcy. Nasze wieloletnie doświadczenie podpowiada nam, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga specjalnych rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Wyroby naszej firmy to piękne wzornictwo polskich projektantów i najwyższej jakości technologia wykonania. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

  Projekt Placu Zabaw

  Zespół naszych projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje zgodność zaprojektowanego przez nas placu zabaw z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw, co więcej będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży. Kładziemy duży nacisk na to aby nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.

  place zabaw kielce
  montaż placu zabaw kielce

  Transport i montaż placu zabaw w Kielcach

  Produkcją urządzeń zabawowych oraz budową placów zabaw na terenie całego kraju Firma Comes zajmuje się już od ponad 20 lat. Montaż urządzeń wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane grupy montażowe i budowlane, wyposażone w samochody, i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie, oraz bezpiecznie wykonywać powierzone nam zadania. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji stanowią dla nas priorytet.

  budowa placu zabaw kielce

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości