Producent Placów Zabaw Kielce

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów zabaw kielce

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place zabaw COMES w Kielcach

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Place zabaw wyposażone w nasze urządzenia możecie Państwo spotkać na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Pracujemy dla szkół, przedszkoli, żłobków, spółdzielni mieszkaniowych, miast, gmin, wsi, restauracji, czy hoteli. Tworzymy funkcjonalne, kolorowe przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, które pozytywnie wpływają na rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.
Nasze realizacje na terenie Kielc to m. in. :

  • Plac zabaw przy ul. Kazanowskiego 5 w Kielcach
  • Plac zabaw przy ul. Klonowej 58 w Kielcach
  • Plac zabaw przy ul. Sandomierskiej 76-78 w Kielcach
  • Plac zabaw na Osiedlu Ślichowice 1 w Kielcach
  • Plac zabaw przy Toporowskiego 83 w Kielcach
  • Plac zabaw przy ul. Kołłątaja na Osiedlu Panorama w Kielcach
  • Plac zabaw na ternie Parku Osiedlowego „Zagórska – Południe” w Kielcach
  • Plac zabaw na terenie Parku w Strawczynie
place zabaw producent kielce
kielce bezpieczne place zabaw

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Kielcach

Bezpieczna przestrzeń pozwalająca dzieciom na swobodną zabawę, to podstawa prawidłowego, zdrowego rozwoju. Trzy podstawowe elementy, na które powinniśmy zwrócić uwagę planując stworzenie placu zabaw dla dzieci to wybór odpowiedniego miejsca, rodzaju urządzeń i dostawcy. Nasze wieloletnie doświadczenie podpowiada nam, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga specjalnych rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Wyroby naszej firmy to piękne wzornictwo polskich projektantów i najwyższej jakości technologia wykonania. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Projekt Placu Zabaw

Zespół naszych projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje zgodność zaprojektowanego przez nas placu zabaw z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw, co więcej będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży. Kładziemy duży nacisk na to aby nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.

projekt placu zabaw kielce
transport i montaż placu kielce

Transport i montaż placu zabaw w Kielcach

Produkcją urządzeń zabawowych oraz budową placów zabaw na terenie całego kraju Firma Comes zajmuje się już od ponad 20 lat. Montaż urządzeń wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane grupy montażowe i budowlane, wyposażone w samochody, i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie, oraz bezpiecznie wykonywać powierzone nam zadania. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji stanowią dla nas priorytet.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.