Producent placów zabaw – footer

Bezpieczne place zabaw dla dzieci

Place zabaw powinny być funkcjonalne, atrakcyjne dla ich użytkowników oraz co najważniejsze – bezpieczne. Planując stworzenie miejsca zabaw dla dzieci powinniśmy zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego miejsca, rodzaju urządzeń i dostawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Wyroby naszej firmy łączą piękne wzornictwo polskich projektantów z najwyższą technologią wykonania. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Projekt Placu Zabaw

Zespół naszych projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży placów zabaw jest gwarancją, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw, a także będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci. Kładziemy duży nacisk na to aby nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.

Transport i montaż placu zabaw

Firma Comes już od 20 lat produkuje i urządzenia zabawowe na terenie całej Polski. Montaż urządzeń na place zabaw wykonywany jest przez nasze wykwalifikowane ekipy montażowe, wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie i bezpiecznie zamontować urządzenia na placu zabaw. Nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia odnośnie produkowanych urządzeń, obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników oraz zgodność z Prawem Budowlanym i przepisami dotyczącymi certyfikacji są dla nas priorytetem.

Place zabaw
budujemy kompleksowo

Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

zobacz produkty

Gwarancja jakości