Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw ?

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. z o.o. to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia placów zabaw firma zajmuje się od 20 lat. Nasze urządzenia można zobaczyć na placach zabaw, na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Tworzymy funkcjonalne, przyjazne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych. Urządzenia na place zabaw COMES są niezbędnym elementem gwarantującym prawidłowy rozwój fizyczny i umysłowy dzieci i młodzieży.

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  [wpgdprc "Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę."]

  Nasze realizacje na terenie Dąbrowy Górniczej :

  • Plac zabaw i siłownia plenerowa przy ul. Cedlera w Dąbrowie Górniczej
  • Plac zabaw przy ul. Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej
  • Siłownia plenerowa przy ul. Górnej w Dąbrowie Górniczej

  bezieczna karuzela na placu zabaw

  Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Dąbrowie Górniczej

  Zanim wybudujemy plac zabaw potrzebujemy odpowiedniego terenu, dobrego projektu, ciekawych i trwałych urządzeń oraz zaufanego dostawcy. Spełniając te wszystkie kryteria zapewniamy naszym dzieciom beztroską i bezpieczną zabawę. Nasza wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu pozwala Nam na stosowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Połączenie pięknego polskiego wzornictwa z najwyższą technologią wykonania daje w efekcie atrakcyjne i trwałe urządzenia. Potwierdzają to certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali i odpornego na złamania, pęknięcia oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

  Projekt Placu Zabaw

  Projekt placu zabaw do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej? Żaden problem – zespół naszych projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Wszystkie nasze projekty oparte są o wytyczne zawarte w obowiązujących normach oraz ogólnych przepisach dotyczących budowy placów zabaw. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Staramy się także, by były one dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES umożliwia stworzenie atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

  06.42.00 Złoty Stok MAX

  Transport i montaż placu zabaw w Dąbrowie Górniczej

  Już od 20 lat Firma COMES produkuje urządzenia zabawowe i buduje place zabaw na terenie całego kraju. Montaż urządzeń powierzamy naszym wykwalifikowanym ekipom montażowym i budowlanym, wyposażonym w samochody, i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie, oraz bezpiecznie wykonywać powierzone nam zadania. Nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla COMES sprawa priorytetowa.

  Place zabaw
  budujemy kompleksowo

  Oprócz wysokiej jakości produkcji zapewniamy także dokładny montaż oraz oferujemy usługę projektowania. Całość objęta jest gwarancją oraz wsparciem zespołu serwisowego.

  zobacz nasze realizacje

  Gwarancja jakości