Producent placów zabaw Dąbrowa Górnicza

Spółka COMES to polska firma działająca na rynku już od ponad 30 lat.

producent placów bielsko biała

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place zabaw Dąbrowa Górnicza

Przedsiębiorstwo COMES Sokołowscy Sp. J. jest polską firmą działającą na rynku już od ponad 30 lat. Produkcją wyposażenia terenów zabawowo-rekreacyjnych firma zajmuje się od 20 lat. Wyposażamy place zabaw zarówno w kraju, jak i za granicą. Dokładamy wszelkich starań aby tworzone przez Nas place zabaw były funkcjonalne i przyjazne dla wszystkich użytkowników. Inwestycja w nasze urządzenia, to inwestycja w zdrowie i sprawność dzieci i młodzieży.
Realizacje Comes w Dąbrowie Górniczej to m. in. :

  • Plac zabaw i siłownia plenerowa przy ul. Cedlera w Dąbrowie Górniczej
  • Plac zabaw przy ul. Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej
  • Siłownia plenerowa przy ul. Górnej w Dąbrowie Górniczej
place zabaw producent bielsko-biała
place zabaw comes w bielsku bialej

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Dąbrowie Górniczej

Zanim wybudujemy plac zabaw potrzebujemy odpowiedniego terenu, dobrego projektu, ciekawych i trwałych urządzeń oraz zaufanego dostawcy. Spełniając te wszystkie kryteria zapewniamy naszym dzieciom beztroską i bezpieczną zabawę. Nasza wiedza oparta na wieloletnim doświadczeniu pozwala Nam na stosowanie odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Połączenie pięknego polskiego wzornictwa z najwyższą technologią wykonania daje w efekcie atrakcyjne i trwałe urządzenia. Potwierdzają to certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali i odpornego na złamania, pęknięcia oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Projekt Placu Zabaw

Projekt placu zabaw do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej? Żaden problem – zespół naszych projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Wszystkie nasze projekty oparte są o wytyczne zawarte w obowiązujących normach oraz ogólnych przepisach dotyczących budowy placów zabaw. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Staramy się także, by były one dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES umożliwia stworzenie atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

place zabaw projekt bielsko-biała
transport i montaż placu zabaw bielsko-biala

Transport i montaż placu zabaw w Dąbrowie Górniczej

Już od 20 lat Firma COMES produkuje urządzenia zabawowe i buduje place zabaw na terenie całego kraju. Montaż urządzeń powierzamy naszym wykwalifikowanym ekipom montażowym i budowlanym, wyposażonym w samochody, i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie, oraz bezpiecznie wykonywać powierzone nam zadania. Nasi pracownicy odbywają regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla COMES sprawa priorytetowa.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.