Producent Placów Zabaw Częstochowa

Przedsiębiorstwo COMES to polska firma działająca na rynku już 30 lat.

producent placów zabaw częstochowa

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Miejscowość

Telefon

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Place zabaw Częstochowa

COMES Sokołowscy Sp. J. to firma obecna na polskim rynku już od ponad 30 lat. Od 20 lat produkujemy wyposażenie placów zabaw i terenów rekreacyjnych. Urządzenia zabawowe COMES możecie Państwo spotkać na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Staramy się tworzyć funkcjonalne i bezpieczne, a jednocześnie kolorowe i atrakcyjne przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, zarówno przy szkołach, przedszkolach, żłobkach, jak i osiedlach mieszkaniowych, parkach, restauracjach, czy ośrodkach wypoczynkowych.

Realizacje Comes na terenie Częstochowy to m. in. :

  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasza Praca” w Częstochowie
  • Plac zabaw na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Hutnik” w Częstochowie
częstochowa place zabaw comes
place zabaw dla dzieci częstochowa

Bezpieczne place zabaw dla dzieci w Częstochowie

Rodzice pragną dla swoich pociech bezpiecznego, funkcjonalnego miejsca zabaw. Dzieci – chcą przebywać w przestrzeni, która zapewni im wiele atrakcji i umożliwi beztroską zabawę w gronie przyjaciół. Planując stworzenie takiej przestrzeni powinniśmy odpowiednio dobrać miejsce, rodzaj urządzeń i dostawcę. Nasze wieloletnie doświadczenie podpowiada nam, że wyobraźnia dzieci i młodzieży wymaga odpowiednich rozwiązań technologicznych, opartych na trwałości materiałów i zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa. Nasze produkty to nowoczesne technologie wykonania połączone z polskim designem, który podoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Trwałość i bezpieczeństwo naszych urządzeń potwierdzają certyfikaty uzyskane z Biura Badań i Certyfikacji COBRABID-BBC w Warszawie. Tworzymy place zabaw o konstrukcjach wykonanych ze stali, a także odpornego na złamania, pęknięcia i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych – tworzywa HDPE.

Projekt placu zabaw

Zespół projektantów COMES na Państwa zlecenie wykona profesjonalny projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być wykorzystany do zgłoszenia, do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty były zgodne z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw oraz aby były dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, a szeroka gama urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, trwałego i bezpiecznego miejsca zabaw dla dzieci i młodzieży.

projekt placu zabaw częstochowa
montaż placu zabaw w częstochowie

Transport i montaż placu zabaw w Częstochowie

Firma Comes już od 20 lat produkuje urządzenia zabawowe i buduje place zabaw na terenie całej Polski. Nasze wykwalifikowane ekipy montażowe i budowlane są wyposażone w samochody i specjalistyczny sprzęt pozwalający szybko, solidnie, oraz bezpiecznie wykonywać powierzone nam zadania. Dbamy o to, by nasi pracownicy odbywali regularne szkolenia dotyczące produkowanych urządzeń oraz obowiązujących norm PN-EN – 1176 – 7. Bezpieczeństwo użytkowników i zgodność z Prawem Budowlanym oraz przepisami dotyczącymi certyfikacji to dla nas priorytet.

Zostań naszym partnerem biznesowym

Bezpieczne place zabaw dla dzieci
Oferujemy specjalne warunki współpracy dla naszych partnerów biznesowych. Zapraszamy do współpracy firmy budowlane, developerów, firmy realizujące budowę placów zabaw. Cena produktów jest dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych.
Porozmawiaj z jednym z naszych Doradców
Klient Biznesowy i Przetargi:

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.