COMES Dziki Zachód

Podróż na ,,Dziki Zachód” razem z COMES!

W naszym najnowszym katalogu znajdą Państwo linię zastawów, która swoim designem nawiązuje do tematyki Dzikiego Zachodu. Funkcjonalne urządzenia pozwolą zarówno młodszym jak i starszym dzieciom przenieść beztroską zabawę w gronie przyjaciół na dzikie prerie.

Krok po kroku aktualizujemy naszą ofertę na stronie placezabaw.comes.pl i uzupełniamy go o kolejne urządzenia z najnowszego katalogu, który jest już dostępny do pobrania w formacie PDF. Od dziś mogą Państwo zapoznać się z pierwszym z naszych najnowszych zestawów rekreacyjnych – “Dzikim Zachodem”. Które dziecko nie marzy o tym, aby zostać szeryfem lub indiańską księżniczką, spłynąć rwącą rzeką, galopować na mustangu czy wspinać się na kaktusy? Nasze urządzenia z linii “Dziki Zachód” pozwolą spełnić wszystkie te marzenia i przenieść się na dzikie prerie!

Odpowiednio dobrana kolorystyka oraz funkcjonalność urządzeń zapewnia kreatywną zabawę i dowolność konfiguracji poszczególnych elementów, tak aby plac zabaw spełniał oczekiwania każdego klienta, a jednocześnie był solidny i bezpieczny.

Nasz zestaw rekreacyjny obejmuje jedenaście urządzeń. Dostępne są już dobrze znane zestawy “Złoty Stok” oraz zestaw Pociąg, które zostały wystylizowane tak, aby swoim designem przynosić na myśl krajobrazy Dzikiego Zachodu. W linii urządzeń znajduje się także Chata Indiańska oraz cztery huśtawki sprężynowe: Byczek, Konik, Dyliżans oraz Kareta. Doskonałym uzupełnieniem jest także zestaw linarny “Mały Tarzan” oraz jedna z najczęściej wybieranych ławek bez oparcia – “Julia”, która została wyposażona w tematyczne nakładki boczne.

Z ofertą mogą zapoznać się Państwo klikając w poniższy odnośnik.

Nie zapomnij podzielić się artykułem