katalog placów zabaw comes 2014

Place Zabaw Comes – Nowy Katalog 2014!

Podziel się

Szanowni Państwo! Przedstawiamy katalog producenta placów zabaw firmy Comes, „Kolorowe place zabaw”, będący wynikiem trzydziestoletniego doświadczenia rynkowego i dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji urządzeń zabawowych i rekreacyjnych. W produkcji i realizacji placów zabaw stawiamy na wysokie standardy jakości, wzornictwa, bezpieczeństwa i funkcjonalności stosowanych rozwiązań. Cechuje nas profesjonalizm i rzetelność. Urządzenia zabawowe i sportowe poddajemy procesowi certyfikacji, a także wewnętrznym odbiorom podyktowanymi właściwymi normami bezpieczeństwa i dobrą praktyką produkcyjną firmy. Dążymy do optymalizacji cen, tak aby zakup naszych wyrobów był jak najbardziej ekonomiczny biorąc pod uwagę ich walory użytkowe, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia i wieloletnie intensywne użytkowanie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom służymy pomocą naszych specjalistów w zakresie przygotowania projektu koncepcyjnego, wizualizacji, sprzedaży i montażu. Fundamentem naszych działań jest wykwalifikowany zespół, tworzony przez grupę specjalistów z różnych dziedzin. Nasi pracownicy realizują kompleksowe projekty nowoczesnych urządzeń zabawowych, zapewniając profesjonalną obsługę na każdym etapie powierzonego zadania. Prowadzimy na stronie internetowej firmy Comes porady ekspertów, które ułatwiają wybór urządzeń i przygotowanie inwestycji budowy placu zabaw, tak aby jak najlepiej odpowiadała miejscowym warunkom i lokalnym potrzebom. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby oferowane przez nas urządzenia zabawowe i rekreacyjne spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów, i przynosiły wiele radości użytkownikom placów zabaw i rekreacji.

Wyrażamy nadzieję, że katalog przygotowany na wiosnę, lato i jesień 2014 i 2015 roku spełnia Państwa oczekiwania w zakresie planów tworzenia miejsc zabawy i rekreacji dla dzieci i młodzieży a także miejsc odpoczynku i relaksu dla dorosłych.

Zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji kolorowych placów zabaw na placach i podwórkach Państwa miejscowości.

Marek Sokołowski

Piotr Sokołowski

i zespół specjalistów Comes Sokołowscy Sp. J.

NOWY KATALOG DOSTĘPNY NA STRONIE COMES PLACE ZABAW

Nie zapomnij podzielić się artykułem