katalog placów zabaw comes 2014

Place Zabaw Comes – Nowy Katalog 2014!

Podziel się

Szanowni Państwo! Przedstawiamy katalog producenta placów zabaw firmy Comes, „Kolorowe place zabaw”, będący wynikiem trzydziestoletniego doświadczenia rynkowego i dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji urządzeń zabawowych i rekreacyjnych. W produkcji i realizacji placów zabaw stawiamy na wysokie standardy jakości, wzornictwa, bezpieczeństwa i funkcjonalności stosowanych rozwiązań. Cechuje nas profesjonalizm i rzetelność. Urządzenia zabawowe i sportowe poddajemy procesowi certyfikacji, a także wewnętrznym odbiorom podyktowanymi właściwymi normami bezpieczeństwa i dobrą praktyką produkcyjną firmy. Dążymy do optymalizacji cen, tak aby zakup naszych wyrobów był jak najbardziej ekonomiczny biorąc pod uwagę ich walory użytkowe, wytrzymałość i odporność na uszkodzenia i wieloletnie intensywne użytkowanie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom służymy pomocą naszych specjalistów w zakresie przygotowania projektu koncepcyjnego, wizualizacji, sprzedaży i montażu. Fundamentem naszych działań jest wykwalifikowany zespół, tworzony przez grupę specjalistów z różnych dziedzin. Nasi pracownicy realizują kompleksowe projekty nowoczesnych urządzeń zabawowych, zapewniając profesjonalną obsługę na każdym etapie powierzonego zadania. Prowadzimy na stronie internetowej firmy Comes porady ekspertów, które ułatwiają wybór urządzeń i przygotowanie inwestycji budowy placu zabaw, tak aby jak najlepiej odpowiadała miejscowym warunkom i lokalnym potrzebom. Dokładamy przy tym wszelkich starań, aby oferowane przez nas urządzenia zabawowe i rekreacyjne spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów, i przynosiły wiele radości użytkownikom placów zabaw i rekreacji.

Wyrażamy nadzieję, że katalog przygotowany na wiosnę, lato i jesień 2014 i 2015 roku spełnia Państwa oczekiwania w zakresie planów tworzenia miejsc zabawy i rekreacji dla dzieci i młodzieży a także miejsc odpoczynku i relaksu dla dorosłych.

Zapraszamy do współpracy w zakresie realizacji kolorowych placów zabaw na placach i podwórkach Państwa miejscowości.

Marek Sokołowski

Piotr Sokołowski

i zespół specjalistów Comes Sokołowscy Sp. J.

NOWY KATALOG DOSTĘPNY NA STRONIE COMES PLACE ZABAW

Nie zapomnij podzielić się artykułem

Drogi czytelniku

Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy podzielić się z Państwem użytecznymi informacjami wokół tematyki placów zabaw. Jeśli jest coś o czym powinniśmy napisać, napisz do nas na info@comes.pl

Komentarze