dziki zachód comes

Plac Zabaw Dziki Zachód

Place zabaw dla dzieci już dawno przestały być tylko nudnymi, szarymi skrawkami przestrzeni, na których z trudem można znaleźć coś więcej niż przysłowiowe „drabinki”. Dziś projektuje się kolorowe, i bezpieczne oraz co najważniejsze – atrakcyjne dla maluchów ( i starszaków) przestrzenie zabawowo – rekreacyjne, które są nie tylko funkcjonalne ale także piękne.

Plac Zabaw „Dziki Zachód” COMES

Design ma znaczenie – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Mali użytkownicy placów zabaw pragną przebywać w miejscach, które pobudzają ich wyobraźnię, pozwalają na twórczą, beztroską zabawę w gronie przyjaciół. Dzikie prerie przemierzane na galopującym mustangu, kaktusy – ale takie, na które można się wspinać i przy tym ani trochę nie pokłuć, saloon, gdzie każdy może zostać szeryfem, indiańskie ‘wigwamy’, gdzie każdy może zamienić się w wodza plemienia lub indiańską księżniczkę – na dzikim zachodzie aż roi się od przygód!

Inspiracją dla projektantów linii ZŁOTY STOK oraz innych urządzeń zabawowych pozwalających stworzyć plac zabaw rodem z przygód Lucky Luke’a, był właśnie krajobraz „dzikiego zachodu”. Stylizowane urządzenia urzekają najmłodszych, a bajkowy i funkcjonalny design – chwalą dorośli. Odpowiednio dobrana kolorystyka, mnogość funkcjonalnych rozwiązań umożliwiających kreatywną zabawę, możliwość dowolnej konfiguracji poszczególnych urządzeń, tak by za każdym razem plac zabaw spełniał oczekiwania naszych klientów – a jednocześnie był bezpieczny i trwały. Urządzenia stworzone jako uzupełnienie zestawów ZŁOTY STOK, to m.in. Domek zabawowy „Chata indiańska”, sprężynówka „Dyliżans”, czy sprężynówka „Byczek”. Dzięki naszej bogatej ofercie możemy stworzyć plac zabaw dostosowany do każdej przestrzeni – zarówno tej dużej jak i małej. Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe zagospodarowanie takiego tematycznego placu zabaw z wykorzystaniem naszych urządzeń. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu wykreować wymarzony plac zabaw.

Wyposażenie przykładowego placu zabaw „Dziki Zachód” COMES:

  • Zestaw rekreacyjny Złoty Stok A
  • Huśtawka Zula
  • Karuzela Bączek
  • Zestaw linarny Duży Tarzan (ścianka 4, 5, 7)
  • Chata indiańska
  • Huśtawka sprężynowa Dyliżans
  • Huśtawka sprężynowa Byczek
  • Huśtawka sprężynowa Konik
  • Piaskownica Malwa Bis