Zestaw 06.61.00 Słoń

Nr kat.: 06.61.00 Słoń

Zestaw modułowy 06.61.00 to bajkowa konstrukcja kształtem przypominająca słonia. Zaprojektowalismy ją z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 15 lat. Warto zaznaczyć, że dzięki niewielkim rozmiarom i jednocześnie bogatemu wyposażeniu, urządzenie świetnie sprawdzi się na małych placach zabaw. Ale z pewnością będzie też niesamowitą atrakcją na większych placach! W skład zestawu wchodzi zjeżdżalnia, wieża z daszkiem, dwie wieżyczki bez dachu, rura zjazdowa, ścianka wspinaczkowa z łańcuchów, oraz gra kółko-krzyżyk. Dodatkowo, atutem zestawu jest jego interesujący kształt i estetyka. Solidna stalowa konstrukcja malowana proszkow oraz dachy i wypełnienia wykonane z fantazyjnie grawerowanych płyt HDPE – to trwałość i estetyka na długie lata.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.61.00 Słoń spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez jednostkę z akredytacją PCA.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.61.00 Słoń
Długość urządzenia (mm) 5300 mm
Szerokość urządzenia (mm) 1650 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2900 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 8
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1550 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 8750 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 4660 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.