Wzrost 06.59.61

Nr kat.: 06.59.61

Zestaw modułowy 06.59.61 to wyjątkowa tablica edukacyjna na której można zmierzyć swój wzrost! Dodatkowo zamontowaliśmy w tablicy przezroczysty bulaj i liczydło. Tablica pozwala na naukę matematyki, liczenia, sposobu pomiaru i jednostek pomiarowych. Idealna propozycja na przedszkolne, szkolne i osiedlowe place zabaw!


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.59.61 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.59.61
Długość urządzenia (mm) 76 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 25 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 170 cm mm
Grupa wiekowa 3-12 lat
Liczba użytkowników 2 osoby
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Nie
Dostępność części zamiennych Tak