Tablica 06.59.57

Nr kat.: 06.59.57

Zestaw modułowy 06.59.57 to tablica edukacyjna zamontowana na dwóch nogach. Jest to tablica po której mozna pisać i rysować kredą. Wystarczy uwalnić wyobraźnię i użyć tablicę jako element zabawy. Z drugiej strony może one też służyc do nauki pisania i lieczenia. Jest to nasza propozycja na łączenie zabawy z edukacją. Szczególnie polecamy na przedszkolne place zabaw.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.59.57 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.59.57
Długość urządzenia (mm) 760 mm
Szerokość urządzenia (mm) 100 mm
Wysokość urządzenia (mm) 1200 mm
Grupa wiekowa 3-7
Liczba użytkowników 1
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Nie
Dostępność części zamiennych Tak

Render

Aby otrzymać kartę techniczną i rysunek DWG prosimy o kontakt z BOK.