Zestaw modułowy 06.59.47

Nr kat.06.59.47

Zestaw modułowy 06.59.47 to duży zestaw zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Podesty wież są na niewielkiej wysokości, dzięki czemu ułatwiają wejście na nie, i chronią przed upadkiem. Zestaw składa się z aż 6 wież, z czego cztery z nich są zakończone daszkami dwuspadowymi. Atrakcje dla dzieci to dwa ześlizgi ze stali nierdzewnej, zjazd strażacki, mostek minowy, mostki z różnicami poziomów, most podwieszany, wypełnienia boczne z bulajami, oraz tablice edukacyjne. W zestawie montujemy grę labirynt, grę kółko-krzyżyk i tablicę do pisania kredą. Dodatkowo zamontowaliśmy także trap wejściowy i liczydło z ladą.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.59.47 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Rysunek DWG Render

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.