Zestaw 06.59.46

Nr kat.: 06.59.46

Zestaw modułowy 06.59.46 to niewielki zestaw zaprojektowany z myślą o maluchach. Wyposażyliśmy go w dwie wieże o podestach na różnych wysokościach. Dodatkowo zamontowaliśmy aż dwa ześlizgi, małe schodki, trap wejściowy z guzami i liną, oraz tablicę edukacyjną Kółko-Krzyżyk. To świetny przykład na to, że niewielki zestaw może mieć dużo atrakcji. Jego zaletą jest to, że zajmuje niewiele miejsca, co liczy się szczególnie gdy miejsce na plac zabaw jest mocno ograniczone. Polecamy ten zestaw na każde place zabaw, gdzie bawią się najmłodsze dzieci.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.59.46 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.59.46
Długość urządzenia (mm) 3562 mm
Szerokość urządzenia (mm) 2926 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2960 mm
Grupa wiekowa 3-12
Liczba użytkowników 8
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 900 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 7007 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 6400 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 32,5 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak