Zestaw 06.59.13

Nr kat.: 06.59.13

Zestaw modułowy 06.59.13 to jeden z naszych tablicowych zestawów. Zaprojektowaliśmy wiele rodzajów angażujących i ciekawych tablic, które połączyliśmy w zestaw! Idealnie nadaje się dla maluchów. Pozwala połączyć zabawę z nauką. Polecamy go na place zabaw z których korzystają najmniejsze dzieci, ponieważ zaprojektowaliśmy ten zestaw z myślą właśnie o nich.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.59.13 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.59.13
Długość urządzenia (mm) 3450 mm
Szerokość urządzenia (mm) 1750 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2100 mm
Grupa wiekowa 3-12
Liczba użytkowników 11
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 730 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 6500 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 4700 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 25,6 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)