Zestaw 06.59.100

Nr kat.: 06.59.100

Zestaw modułowy 06.59.100 to zestaw, który umożliwia muzyczną zabawę przy użyciu naszego panelu cymbałki. Co więcej zestaw jest też funkcjonalny i ma wiele ciekawych elementów. W skład zestawu wchodzą dwie wieże, z których jedna zakończona jest daszkiem, schodki, ześlizg ze stali nierdzewnej, trap z liną, mały ześlizg i tablicę do pisania kredą. Zestaw wykonany z materiałów najwyższej jakości: stali malowanej proszkowo oraz płyt HDPE.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.59.100 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.59.100
Długość urządzenia (mm) 3600 mm
Szerokość urządzenia (mm) 2950 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2960 mm
Grupa wiekowa 3-12
Liczba użytkowników 7
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 900 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 7000 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 6400 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak

Karta techniczna Render Zdjęcia

Aby otrzymać rysunek DWG prosimy o kontakt z BOK.

Zachęcamy do obejrzenia realizacji, w których wykorzystaliśmy ten produkt, m.in: