Zestaw kosmiczny 06.53.02

Nr kat.: 06.53.02

Zestaw modułowy 06.53.02 Orbita to jednowieżowy, niewielki zestaw rekreacyjny w kosmicznym designie. Zaprojektowaliśmy go tak, aby zachęcał do rozwijania wyobraźni i tematycznej zabawy. Stylistyka zastawu jest spójna i atrakcyjna, a dodatkowo oferujemy dwie serie kolorystyczne. Urządzenie świetnie pasuje do miejskich przestrzeni. Ożywi i rozweseli zarówno szkolny jak i osiedlowy plac zabaw. Solidna stalowa konstrukcja, system malowania proszkowego Comes, oraz wypełnienia z tworzywa HDPE, zapewniają trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Z urządzenia może korzystać nawet 5 w wieku od 3 do 15 lat. W skład zestawu wchodzą: schodki, ześlizg nierdzewny, gra kółko-krzyżyk. Dodatkowo zestaw posiada elementy ozdobne i tematyczne grawerki. Z pewnością zachęca do angażującej zabawy i budzi zainteresowanie.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.53.02 Orbita spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.53.02
Długość urządzenia (mm) 3900 mm
Szerokość urządzenia (mm) 2150 mm
Wysokość urządzenia (mm) 3800 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 5
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1200 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 7350 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 5150 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 30,5 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)