Zestaw 06.51.83

Nr kat.: 06.51.83

Zestaw modułowy 06.51.83 z podestem wieży na wysokości 1200 mm, dachem dwuspadowym, ześlizgiem, trapem wejściowym z liną, rurą wąż, drabinką łukową trudnodostępną, ścianką wspinaczkową linową, oraz wypełnieniem bocznym z grawerką tematyczną. Zaprojektowaliśmy ten zestaw z myślą o ćwiczeniu sprawności i koordynacji ruchowej. W niewielkiej konstrukcji zmieściliśmy wiele różnych atrakcji umożliwiających ćwiczenie wspinania się, i przechodzenia z elementu na element. Jest to świetny zestaw do rozwijania dziecięcej sprawności! Co więcej wyposażyliśmy go także, w ześlizg, bo wiemy, że jest to podstawa każdego zestawu i jedena z najpopularniejszych atrakcji dla dzieci.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.83 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.83
Długość urządzenia (mm) 454 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 404 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 350 cm mm
Grupa wiekowa 7-15 lat
Liczba użytkowników 7 osób
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 220 cm mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 750 cm mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 755 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 41 m² m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)