Zestaw 06.51.66

Nr kat.: 06.51.66

Zestaw modułowy 06.51.66 to trzywieżowy zestaw rekreacyjny. Wyposażyliśmy go w aż dwa ześlizgi! Długi, tubowy zakręcany i klasyczny ze stali nierdzewnej. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi zjazd strażacki, drabinka łukowa, gra kółko-krzyżyk, wypełnienie boczne z bulajem, ścianka wspinaczkowa z guzami i drabinka pozioma. Ten zestaw to prawdziwa gratka dla dzieci! Zamontowaliśmy też małe ozdobne elementy: kotka i kwiatek. Zestaw jest estetyczny, bezpieczny i trwały. Ponieważ wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. Zestaw umożliwia zabawę 9 użytkownikom naraz!


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.66 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.66
Długość urządzenia (mm) 8200 mm
Szerokość urządzenia (mm) 3850 mm
Wysokość urządzenia (mm) 4200 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 11
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2200 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 12150 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 7200 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.