Zestaw 06.51.58

Nr kat.: 06.51.58

Zestaw modułowy 06.51.58 to dosyć duży zestaw, którego konstrukcję stanowią cztery wieże. Trzy z nich zakończylismy dwuspadowymi daszkami. Warto dodać, że te zestaw jest naprawdę wyjątkowy! Zastosowaliśmy w nim ciekawe przejście rurowe, które łączy dwie wieże. Z całą pewnością będzie to ulubione przejście dzieci, które lubią tego typu rozwiązania. Ale to nie wszystko. Zamontowaliśmy też zjazd rurowy, klasyczny ześlizg ze stali nierdzewnej oraz ciekawe przejścia, mostki i tablice edukacyjne. W zestawie zamontowaliśmy grę labirynt, liczydła, oraz grę kółko-krzyżyk. Jest to z całą pewnością zestaw z dużą liczbą atrakcji i ciekawy designem. Zestaw umożliwia zabawę nawet 15 użytkownikom naraz!


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.58 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.58
Długość urządzenia (mm) 8650 mm
Szerokość urządzenia (mm) 5700 mm
Wysokość urządzenia (mm) 3800 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 18
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1500 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 12150 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 8700 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.