Zestaw 06.51.44

Nr kat.: 06.51.44

Zestaw modułowy 06.51.44 to niewielki zestaw zbudowany na jednej wieży. Można się na nią dostać po wejściu linowym, oraz zjechać z wieży po zjeździe rurowym, lub klasycznie zjeżdżalnią. Dodatkowo zamontowaliśmy ciekawą i dosyć wysoką ściankę wspinaczkową z guzami. Zestaw jest bezpieczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Polecamy go na mniejsze place zabaw, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Naszym zdnaiem to dobry wybór zarówno na szkolne jak i osiedlowe place zabaw.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.44 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.44
Długość urządzenia (mm) 3950 mm
Szerokość urządzenia (mm) 3900 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2600 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 5
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2350 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 7550 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 7450 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak

Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną i rysunek DWG prosimy o kontakt z BOK.