Zestaw 06.51.07

Nr kat.: 06.51.07

Zestaw modułowy 06.51.07 to śrredniej wielkości zestaw, który wyspoażylismy w wiele atrakcji. Na przykład zainsalowalismy ześlizg ze stali nierdzewnej, schodki, grę kółko-krzyży, ściankę wspinaczkową i zjazd rurowy! Dodatkowo, w skład zestawu wchodzi wygięta drabinka pozioma, oraz drabinka prosta i sciąnka wspinaczkowa z lin. To prawdziwa przygoda dla dzieci! Zestaw jest bezpieczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dedykujemy go dla dzieci od 73do 15 lat. Jest to dobry wybór na każdy plac zabaw, zarówno przy szkołach, jak i na terenach ogólnodostępnych.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.07 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.07
Długość urządzenia (mm) 4750 mm
Szerokość urządzenia (mm) 3800 mm
Wysokość urządzenia (mm) 4200 mm
Grupa wiekowa 7-15
Liczba użytkowników 12
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2200 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 8200 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 7250 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.