Zestaw 06.51.01

Nr kat.: 06.51.01

Zestaw modułowy 06.51.01 z podestem na wysokości 900 mm, trapem wejściowym, ścianką wspinaczkową z uchwytami, zjeżdżalnią i grą kółko krzyżyk. Jest to świetny przykład małego zastawu, który łączy w sobie dużo różnych atrakcji. Mniejsze dzieci mogą wejść na jeżdżalnię orzy pomocy łatwodostęponego trapu, natomiast troszkę starsze z pewnością chętnie spróbują wspiąć się po małej ściance wpsinaczkowej. Poza zjeżdżaniem można też bawić się obrotowymi elementami gry “Kółko-krzyżyk”. Jest to dobry zestaw dla maluchów i ciekawa alternatywa dla prostszych zjeżdżalni, bo oferuje więcej możliwości.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.01 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.01
Długość urządzenia (mm) 371 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 153 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 180 cm mm
Grupa wiekowa 3-15 lat
Liczba użytkowników 6 osób
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 90 cm mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 450 cm mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 720 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 28 m² m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak