Zestaw 06.48.99

Nr kat.: 06.48.99

Zestaw modułowy 06.48.99 to duzy zestaw zbudowany na 6 wieżach, z których dwie zakończylismy daszkami. W zestawie zaprojektowalismy ciekawe przejścia międyz wieżami, rurę tubową, klasyczny ześlizg, drabinki, ścianki wspinaczkowe oraz kolorowe wypełnienia z HDPE. Zestaw jest bezpieczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Zaprojektowany z myslą o dzieciach od 3 do 15 lat. Jest to dobry wybór na większe place zabaw, zarówno przy szkołach, oraz terenach ogólnodostępnych.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.48.99 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.48.99
Długość urządzenia (mm) 945 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 900 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 420 cm mm
Grupa wiekowa 3-15 lat
Liczba użytkowników 24 osób
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 150 cm mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 130 cm mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 1270 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 93 m² m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)