Zestaw zamkowy 06.48.90

Nr kat.: 06.48.90

Zestaw modułowy 06.48.90, który zaprojektowalismy w zamkowy stylu. Spójność stylistyki zapewniają tematyczne grawerki i kolorystyka. Zamki, rycerze i księżniczki – to bardzo popularne motywy z bajek, które nieodłącznie kojarzą się z dzieciństwem. Rozbudzają dziecięcą wyobraźnię i pozwalają na angażującą zabawę. Ten całkiem spory zestaw wyposażyliśmy w szereg atrakcji. Na przykład aż dwa ześlizgi i cztery rodzaje mostów (deseczki, równoważnia na linach, deseczki z linami, oraz obręcze na linach). Co więcej zestaw ma aż pięć wież. Na podesty prowadzą wejścia po trapie z barierami, trapie z guzami lub po szczebelki. Dodatkowo zainstalowaliśmy grę kółko-krzyżyk, oraz przezroczysty bulaj. Zestaw jest bezpieczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dedykujemy go dla dzieci od 3 do 15 lat. Jest to dobry wybór na większe place zabaw, zarówno przy przedszkolach, szkołach, jak i na terenach ogólnodostępnych.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.48.90 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.48.90
Długość urządzenia (mm) 7373 mm
Szerokość urządzenia (mm) 6666 mm
Wysokość urządzenia (mm) 3260 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 20
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 900 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 10745 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 10392 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 81 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak