Zestaw 06.48.84

Nr kat.: 06.48.84

Zestaw modułowy 06.48.84. To jeden z naszych największych zestawów, które oferują liczne atrakcje i pozwalają na wspaniałą, bezpieczną zabawę nawet 55 osobom jednocześnie. Wyposażyliśmy go w szereg atrakcji. Ale zacznijmy od tego, żę zastaw ma aż 12 wież! Siedem z nich wyposażyliśmy w dwuspadowe daszki z HDPE. Natomiast między wieżami zamontowaliśmy różne przejścia: obręcze na linach, sieć linową, tunel ze stali nierdzewnej mosty z różnicą poziomów, oraz tunel z rury karbowanej – prawdziwa przygoda gwarantowana! Nie zapomnieliśmy też o klasycznym ześlizgu ze stali nierdzewnej, ale skupiliśmy się na zjazdach tubowych, którzy zamontowaliśmy aż trzy! Dodatkowo zamontowaliśmy także wiele innych atrakcji! Zestaw jest bezpieczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dedykujemy go dla dzieci od 3 do 15 lat. Jest to dobry wybór na większe place zabaw, zarówno przy szkołach, jak i na terenach ogólnodostępnych.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.48.84 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.48.84
Długość urządzenia (mm) 17900 mm
Szerokość urządzenia (mm) 14800 mm
Wysokość urządzenia (mm) 4200 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 55
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2000 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 21700 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 18750 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.