Poligon – Wodny Świat

Nr kat.: 06.66.04 Wodny Świat

Poligon Wodny Świat, to wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Polecamy to urządzenie na szkolne i osiedlowe place zabaw. Ponieważ umozliwia zabawę wielu dzieciom naraz, oraz pozwala na wykonywanie bardzo wielu ćwiczeń sprawnościowych. Z doświadczenia wiemy, że dzieci bardzo lubią rywalizować ze sobą podczas zabawy na urzadzeniach tego typu. Ten zestaw utrzymaliśmy w wyjątkowej stylistyce nawiązującej do morza i zabawy w wodzie. Zachęcamy do zbudowania całego tematycznego placu zabaw! W naszej ofercie mamy cały zbiór urzadzeń z serii Wodny Świat.

Solidną, stalową konstrukcję malujemy najwyższej jakości farbami proszkowymi. Natomiast wypełnienia ścianek wykonujemy z trwałego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Dlatego urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Poligon Wodny Świat spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez jednostkę z akredytacją PCA.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.

Numer katalogowy 06.66.04 Wodny Świat
Długość urządzenia (mm) 11600 mm
Szerokość urządzenia (mm) 1100 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2200 mm
Grupa wiekowa 7-15
Liczba użytkowników 10
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1900 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 17600 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 4300 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 62.1 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)