Zestaw gimnastyczny Poligon – Wodny Świat

Nr kat.06.66.04 Wodny Świat

Zestaw Gimnastyczny Poligon Wodny Świat, to wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Polecamy to urządzenie na szkolne i osiedlowe place zabaw. Ponieważ umozliwia zabawę wielu dzieciom naraz, oraz pozwala na wykonywanie bardzo wielu ćwiczeń sprawnościowych. Z doświadczenia wiemy, że dzieci bardzo lubią rywalizować ze sobą podczas zabawy na urzadzeniach tego typu. Ten zestaw utrzymaliśmy w wyjątkowej stylistyce nawiązującej do morza i zabawy w wodzie. Zachęcamy do zbudowania całego tematycznego placu zabaw! W naszej ofercie mamy cały zbiór urzadzeń z serii Wodny Świat.

Solidną, stalową konstrukcję malujemy najwyższej jakości farbami proszkowymi. Natomiast wypełnienia ścianek wykonujemy z trwałego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Dlatego urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Zestaw gimnastyczny Poligon Wodny Świat spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez jednostkę z akredytacją PCA.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Render

Aby otrzymać kartę techniczną i rysunek DWG prosimy o kontakt z BOK.