Poligon Sześciokątny

Nr kat.: 06.66.01

Poligon Sześciokątny to wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny o konstrukcji w kształcie graniastosłupa o podstawie sześciokąta. Polecamy to urządzenie na szkolne i osiedlowe place zabaw. Ponieważ umozliwia zabawę nawet w 10 osób, oraz pozwala na wykonywanie bardzo wielu ćwiczeń sprawnościowych. Z doświadczenia wiemy, że dzieci bardzo lubią rywalizować ze sobą podczas zabawy na urzadzeniach tego typu.

Warto wymieć z jakich elementów składa się urządzenie. W skład zestawu wchodzą dwie ścianki wspinaczkowe. Pierwsza posiada otwory stanowiące chwyt lub podparcie dla nogi. Z kolei drugą wyposażyliśmy w typowe wspinaczkowe guzy chwytne. Co więcej urządzenie jest wyposażone także w łańcuchową linę z oponami, rurę ze stali nierdzewnej do wspinania, drabinkę łańcuchowa oraz łańcuchowa ścianka wspinaczkowa. Solidną, stalową konstrukcję malujemy najwyższej jakości farbami proszkowymi. Natomiast wypełnienia ścianek wykonujemy z trwałego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Dlatego urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Poligon Sześciokątny spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.66.01
Długość urządzenia (mm) 3166 mm
Szerokość urządzenia (mm) 2788 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2084 mm
Grupa wiekowa 7-15
Liczba użytkowników 10
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2100 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 6992 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 6591 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 36,4 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)

Zachęcamy do obejrzenia realizacji, w których wykorzystaliśmy ten produkt, m.in: