Poligon Sześciokąt E

Nr kat.: 06.66.06

Poligon Sześciokąt E to wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny o konstrukcji w kształcie graniastosłupa o podstawie sześciokąta. Jest to delikatnie uproszczona wersja standardowego Poligonu Sześciokątnego. Polecamy to urządzenie na szkolne i osiedlowe place zabaw, ponieważ umożliwia zabawę nawet w 9 osób. Co więcej, pozwala na wykonywanie bardzo wielu ćwiczeń sprawnościowych. Z doświadczenia wiemy, że dzieci bardzo lubią rywalizować ze sobą podczas zabawy na urządzeniach tego typu.

Warto wymienić, z jakich elementów składa się urządzenie. W skład zestawu wchodzi ścianka wspinaczkowa z typowymi guzami do wspinaczki. Co więcej, urządzenie jest wyposażone także w ściankę linową, linę z koralikami do wspinaczki, rurę ze stali nierdzewnej oraz ściankę łańcuchową do wspinaczki. Solidną, stalową konstrukcję malujemy najwyższej jakości farbami proszkowymi. Natomiast wypełnienia ścianek wykonujemy z trwałego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Dlatego urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Poligon Sześciokąt E spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.

Numer katalogowy 06.66.06
Długość urządzenia (mm) 3150 mm
Szerokość urządzenia (mm) 2750 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2103 mm
Grupa wiekowa 7-15
Liczba użytkowników 9
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2100 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 6600 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 7000 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 36,2 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)