Poligon czworokąt Max

Nr kat.: 06.66.09

Poligon czworokąt Max to wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny o konstrukcji w kształcie sześcianu. Postanowiliśmy rozszerzyć standardową wersję i dodać do niej więcej elementów do ćwiczenia i zabawy. W skład standardowego Poligonu Czworokąt wchodzą elementy umożliwiające wspinaczkę, podciąganie, zwisanie oraz rozciąganie. W wersji Max dodaliśmy dodatkowo ściankę linową, drążek do podciągania, drabinkę pochyloną w bok i drugi, trochę wyżej zamontowany drążek. Naszym zdaniem jest to doskonała pomoc podczas lekcji wychowania fizycznego. Zestaw przeznaczony jest dla aktywnych i sprawnych ruchowo dzieci, lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Z doświadczenia wiemy, że dzieci bardzo lubią rywalizować ze sobą podczas zabawy na urządzeniach tego typu.

Solidną, stalową konstrukcję malujemy najwyższej jakości farbami proszkowymi. Natomiast wypełnienia ścianek wykonujemy z trwałego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Dlatego urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Poligon Czworokąt Max spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.

Numer katalogowy 06.66.09
Długość urządzenia (mm) 4850 mm
Szerokość urządzenia (mm) 4050 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2300 mm
Grupa wiekowa 7-15
Liczba użytkowników 12
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2250 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 8100 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 7300 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 51,5 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)