Poligon 6-polowy

Nr kat.: 06.66.02

Poligon 6-polowy to wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Polecamy to urządzenie na szkolne i osiedlowe place zabaw. Ponieważ umożliwia zabawę wielu dzieciom naraz, oraz pozwala na wykonywanie bardzo wielu ćwiczeń sprawnościowych. Z doświadczenia wiemy, że dzieci bardzo lubią rywalizować ze sobą podczas zabawy na urządzeniach tego typu.

Warto wymieć z jakich elementów składa się urządzenie. skład zestawu wchodzą trzy ścianki wspinaczkowe, łańcuch nierdzewny z oponami, łańcuchowa ściana wspinaczkowa ‘pajęczyna’, rura do wspinania, łańcuchowa drabinka oraz uchwyty do podciągania. Solidną, stalową konstrukcję malujemy najwyższej jakości farbami proszkowymi. Natomiast wypełnienia ścianek wykonujemy z trwałego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Dlatego urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Poligon 6-polowy spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.

Numer katalogowy 06.66.02
Długość urządzenia (mm) 10600 mm
Szerokość urządzenia (mm) 700 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2200 mm
Grupa wiekowa 7-15
Liczba użytkowników 10
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1900 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 14600 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 4700 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 66,7 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut na strefę bezpieczeństwa