Poligon 6-polowy

Nr kat.: 06.66.02

Poligon 6-polowy to wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Polecamy to urządzenie na szkolne i osiedlowe place zabaw. Ponieważ umożliwia zabawę wielu dzieciom naraz, oraz pozwala na wykonywanie bardzo wielu ćwiczeń sprawnościowych. Z doświadczenia wiemy, że dzieci bardzo lubią rywalizować ze sobą podczas zabawy na urządzeniach tego typu.

Warto wymieć z jakich elementów składa się urządzenie. skład zestawu wchodzą trzy ścianki wspinaczkowe, łańcuch nierdzewny z oponami, łańcuchowa ściana wspinaczkowa ‘pajęczyna’, rura do wspinania, łańcuchowa drabinka oraz uchwyty do podciągania. Solidną, stalową konstrukcję malujemy najwyższej jakości farbami proszkowymi. Natomiast wypełnienia ścianek wykonujemy z trwałego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Dlatego urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Poligon 6-polowy spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.

Numer katalogowy 06.66.02
Długość urządzenia (mm) 1060 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 70 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 220 cm mm
Grupa wiekowa 7-15 lat
Liczba użytkowników 10 osób
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 190 cm mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 1460 cm mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 470 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 67 m² m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)