Zestaw 06.59.88

Nr kat.: 06.59.88

Zestaw 06.59.88 to kompaktowy zestaw rekreacyjny zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku 3-7. Podest wieży znajduje się 0,1 metra nad poziomem nawierzchni. Dzięki temu zestaw jest wyjątkowo łatwo dostępny. Wieża zakończona jest dwuspadowym dachem. Wypełnienia boczne to tablice edukacyjne: liczydła, tablica do pisania kredą oraz labirynt. Polecamy ten niewielki zestaw tam, gdzie bawią się najmłodsze dzieci.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw 06.59.88 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.

Numer katalogowy 06.59.88
Długość urządzenia (mm) 1000 mm
Szerokość urządzenia (mm) 1000 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2000 mm
Grupa wiekowa 3-7
Liczba użytkowników 4
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 100 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 3800 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 3800 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 12,5 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Nie
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)