Zestaw 06.48.55

Nr kat.: 06.48.55

Zestaw rekreacyjny modułowy 06.48.55 to mały zestaw zbudowany na 2 wieżach. W zestawie zaprojektowalismy przejście między wieżami w postaciu tunelu. Na wieże można się dostać schodami oraz trapem wejściowym. Dzięki temu z zestawu mogą korzystać zarówno maluchy, dla których schody są wyzwaniem, oraz nieco starsze dzieci, które mogą podchodzić po trapie z liną. Na wieży zamontowalismy balkon oraz zjeżdżalnię ze stali nierdzewnej. Warto dodać, że kolorowe wypełnienia produkujemy z wytrzymałych i estetycznych płyz HDPE. Gwarantujemy, że ten zestaw rekreacyjny jest bezpieczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości.  Jest to dobry wybór na mniejsze place zabaw, zarówno przy szkołach, oraz na terenach ogólnodostępnych.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.48.55 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.48.55
Długość urządzenia (mm) 4950 mm
Szerokość urządzenia (mm) 3350 mm
Wysokość urządzenia (mm) 3150 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 8
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1200 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 8350 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 6350 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 44,1 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak