Street Workout 15.85.00

Nr kat.: 15.85.00

Street Workout 15.85.00 to zestaw złożony z elementów systemu Sthenos. Umożliwia trening z wykorzystaniem masy własnego ciała. Zestaw składa się z wielu drążków zamontowanych na różnych wysokościach, drążków ustawionych równolegle, drabinki poziomej i pionowej, poręczy, ławeczki, rury pionowej. Zestaw umożliwia przeprowadzenie pełnego treningu i wykonywanie bardzo wielu różnych ćwiczeń.


System Sthenos to zestaw urządzeń zaprojektowanych z myślą o ćwiczeniach typu Street Workout. Składa się z drążków, poręczy, ławeczek i podestów, połączonych w rozmaite zestawy. Korzystanie z nich opiera się na wykorzystaniu ciężaru własnego ciała. Warto dodać, że nasze elementy pozwalają na wykonywanie wielu różnorodnych ćwiczeń – od tych najprostszych po bardzo trudne. Dlatego zestawy treningowe zbudowane z elementów Sthenos są przeznaczone dla szerokiej grupy użytkowników. Dodatkowo nasz system może mieć zastosowanie do ćwiczeń wychowania fizycznego, treningu sportowego i wojskowego oraz innych form ogólnego rozwoju fizycznego. Zastosowanie solidnych i trwałych materiałów, oraz odpowiednie rozwiązania konstrukcyjne zapewniają trwałość urządzenia oraz bezpieczeństwo użytkowania.


Street Workout 15.85.00 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 16630:2015-06 co potwierdzają certyfikaty wydane przez jednostkę z akredytacją PCA.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 15.85.00
Długość urządzenia (mm) 6900 mm
Szerokość urządzenia (mm) 5050 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2800 mm
Grupa wiekowa 14+
Liczba użytkowników 11
Norma bezpieczeństwa PN-EN 16630:2015-06
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2740 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 9900 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 8950 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak

Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną i rysunek DWG prosimy o kontakt z BOK.