Przeplotnia Bartek

Nr kat.: 04.31.01

Przeplotnie Bartek to przeplotnia w nietypowym stylu. Design nawiązuje do klasycznych wzorów z lat 90′ i 00′. Warto wspomnieć, że tak jak kiedyś, tak też i dziś, przeplotnie są urządzeniami uniwersalnymi, które pozwalają na ciekawe spędzanie czasu przez dzieci. Sukces tego produktu tkwi w jego prostocie. Balansowanie ciałem, wyścigi na czas w przechodzeniu po niej, czy po prostu wykorzystywanie przeplotni jako miejsce spotkań dzieci w osiedla. Warto dodać, że sposobów w jaki można spędzać czas z wykorzystaniem tego urządzenia jest naprawdę wiele.

Nasza solidna przeplotnia Bartek, o stalowej konstrukcji w nietypowym kształcie, to urządzenie przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 15. Z przyjemnością informujemy, że metalową konstrukcję piaskujemy, nakładamy podkład z cynkiem, oraz malujemy proszkowo farbami nawierzchniowymi najwyższej jakości. Dzięki temu gwarantujemy, że urządzenie będzie w świetnej kondycji przez wiele lat. Przeplotnia świetnie nadaje się na ogólnodostępne, szkolne czy też przedszkolne place zabaw.

 

Przeplotnia Bartek spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez jednostkę z akredytacją PCA.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 04.31.01
Długość urządzenia (mm) 2050 mm
Szerokość urządzenia (mm) 850 mm
Wysokość urządzenia (mm) 1800 mm
Grupa wiekowa 7-15
Liczba użytkowników 3
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1800 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 5050 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 4000 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 18,3 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak