Poligon Sześciokątny z siecią z lin

Nr kat.: 06.66.05

Poligon Sześciokątny z siecią z lin to wielofunkcyjny zestaw gimnastyczny o konstrukcji w kształcie graniastosłupa o podstawie sześciokąta Jest to rozszerzona wersja standardowego Poligonu Sześciokątnego. W tej wersji na “dachu” urządzenia zamontowaliśmy sieć z lin, która jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność tego urządzenia. Polecamy to urządzenie na szkolne i osiedlowe place zabaw, ponieważ umożliwia zabawę nawet w 12 osób. Co więcej, pozwala na wykonywanie bardzo wielu ćwiczeń sprawnościowych. Z doświadczenia wiemy, że dzieci bardzo lubią rywalizować ze sobą podczas zabawy na urządzeniach tego typu.

Warto wymienić z jakich elementów składa się urządzenie. W skład zestawu wchodzą dwie ścianki wspinaczkowe. Pierwsza posiada otwory stanowiące chwyt lub podparcie dla nogi. Z kolei drugą wyposażyliśmy w typowe wspinaczkowe guzy chwytne. Co więcej, urządzenie jest wyposażone także w łańcuchową linę z oponami, rurę ze stali nierdzewnej do wspinania, drabinkę łańcuchowa, łańcuchowa ścianka wspinaczkowa, oraz sieć z lin na łączącą wszystkie boki. Solidną, stalową konstrukcję malujemy najwyższej jakości farbami proszkowymi. Natomiast wypełnienia ścianek wykonujemy z trwałego i odpornego na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych tworzywa HDPE. Dlatego urządzenie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Poligon Sześciokątny z siecią z lin spełnia wymogi polskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Odwiedź nas na Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.66.05
Długość urządzenia (mm) 3178 mm
Szerokość urządzenia (mm) 2789 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2086 mm
Grupa wiekowa 7-15
Liczba użytkowników 12
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2100 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 7000 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 6600 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 36,4 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)